Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

W dniach 29 i 30 lipca zapraszamy na III i IV rundę pucharu AUTOMOBIL KLUBU DOLNY ŚLĄSK! Zapraszamy na KJS w Jeleniej Górze pod tytułem „Wakacyjny Mix”.

W sobotę, 29 lipca odbędą się dwie próby sportowe, w tym jedna w formie mini, zlokalizowane na dobrze już wszystkim znanym torze Jelenie Wraki. Takiej konfiguracji toru jeszcze nie było! Zwieńczeniem pierwszego dnia rywalizacji będzie integracja przy ognisku.
 
30 lipca, w godz. 9:00-16:00 do konfiguracji z soboty dojdzie III próba na piętrowym parkingu galerii Nowy Rynek!  Tym razem jednak, trasa zaplanowana jest na całej powierzchni parkingu. Oczywiście na torze nie zabraknie też przejazdów Wraków, które również będą walczyły z czasem.

Wciąż można zgłaszać się do rajdu. Zapisy dla chętnych zawodników przyjmujemy przez: www.wyniki.online lub w formie elektronicznej na adres mailowy: automobilklub@gmail.com

2 dni rywalizacji, zapach palonych opon, samochody, adrenalina – jeśli nie mieliście planów na najbliższy weekend, to właśnie je Wam załatwiliśmy.
 
Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny! 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności