Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Nowy Rynek Bonus Club

Do wygrania rower, hulajnogi i gadżety sportowe

Wiosna na sportowo! Czas wystartować już z wielką akcją promocyjną. W programie NOWY RYNEK BONUS CLUB pojawiła się właśnie nowa pula nagród, które pomogą nie tylko zadbać o dobrą formę po zimie, ale zapewnią też wiele frajdy podczas plenerowych wycieczek.

Wygrywanie jeszcze nigdy nie było takie proste! Wystarczy wejść na stronę www.nowy-rynek.pl, kliknąć ikonę prezentu NOWY RYNEK BONUS CLUB, zarejestrować się i automatycznie zyskać dostęp do wszystkich korzyści programu – stałych zniżek w wybranych sklepach i restauracjach oraz gwarantowanych nagród.

Kupując w Nowym Rynku, można zyskać podwójnie! Za każdy zeskanowany w aplikacji paragon klient otrzymuje punkty (jedna wydana złotówka = jeden punkt), które może wymienić na fantastyczne upominki. Prezentów w programie NOWY RYNEK BONUS CLUB systematycznie przybywa, dobrze zatem na bieżąco sprawdzać, co znajduje się w aktualnej puli nagród i za ile punktów można sobie sprawić wyjątkową niespodziankę.

Rower miejski, hulajnogi, zegarki i torby sportowe – to propozycja Nowego Rynku na powitanie wiosny w doskonałej formie! Dodatkowo za zakupy można także odebrać karty podarunkowe uprawniające do kolejnych zakupów w galerii. Warto pośpieszyć się ze skanowaniem paragonów – liczba nagród jest limitowana.

„Chcemy dostarczać naszym klientom jak najwięcej radości podczas zakupów. Systematycznie poszerzamy ofertę galerii, a dzięki programowi NOWY RYNEK BONUS CLUB umożliwiamy realizowanie kolejnych zakupowych marzeń. Mam nadzieję, że wybór naszych wiosennych nagród przypadnie klientom do gustu. Już wkrótce zaproponujemy kolejne niespodzianki i kolejne upominki. Zachęcamy więc do śledzenia wszystkich nowości pojawiających się w programie” – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

Posiadacze konta w programie NOWY RYNEK BONUS CLUB są też zawsze doskonale poinformowani o tym, co ciekawego dzieje się na terenie centrum. Jako pierwsi dowiadują się bowiem o wszystkich atrakcjach i wydarzeniach organizowanych w Nowym Rynku.      

 

_________________________________________________________________

Lubisz zniżki i promocje? Interesuje Cię, co dzieje się w Twojej ulubionej galerii handlowej? 

Dołącz do NOWY RYNEK BONUS CLUB i korzystaj z najlepszych ofert w sklepach Nowego Rynku już od pierwszego zakupu!

KORZYŚCI Z PROGRAMEM NOWY RYNEK BONUS CLUB:

  • Stałe zniżki – przez cały rok korzystaj z promocji wybranych sklepów i restauracji w Nowym Rynku
  • Wydarzenia specjalne – uzyskaj jako pierwszy dostęp do wyjątkowych atrakcji i wydarzeń organizowanych w centrum.
  • Karty podarunkowe do sklepów w Nowym Rynku i nagrody rzeczowe – rób zakupy, skanuj paragony i zdobywaj nagrody w programie rejestracji paragonów.

NAGRODY ZA PARAGONY

Chcesz odbierać atrakcyjne nagrody za paragony? Załóż konto w PROGRAMIE NOWY RYNEK BONUS CLUB już dziś i zgarniaj karty podarunkowe do sklepów w Nowym Rynku.

Wystarczy zrobić zakupy na terenie centrum od 23 października i postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

SKRÓCONE ZASADY REJESTRACJI PARAGONÓW I ODBIORU NAGRODY

1. Wejdź na stronę Nowy Rynek na www.nowy-rynek.pl pl i kliknij ikonę prezentu NOWY RYNEK BONUS CLUB.

2. Zarejestruj się w programie w wybrany sposób: mail, telefon, social media.

3. Automatycznie zyskasz dostęp do zniżek i rabatów podpiętych pod kartę Nowy Rynek Bonus Club. (REALIZACJA ZNIŻEK MOŻLIWA OD RAZU PO OKAZANIU KARTY Nowy Rynek BONUS CLUB W SKLEPIE OFERUJĄCYM ZNIŻKĘ)

4. Rób zakupy w sklepach Nowego Rynku i skanuj paragony w aplikacji według zasad Programu (1 wydana złotówka= 1 punkt).

5. Sprawdź dostępne nagrody na Liście nagród  w aplikacji wraz ilością punktów, które uprawniają Cię do odbioru nagrody.

Po zebraniu wymaganej liczby punktów udaj się do Punktu Odbioru Nagrody zgodnie z opisem umieszczonym przy grafice wybranej nagrody – oznaczony punkt w galerii lub Biuro Dyrekcji Nowego Rynku.

7. Będąc w Punkcie Odbioru Nagrody kliknij ikonę koszyka przy grafice wybranej nagrody, po kliknięciu na telefonie uruchomi się skaner.

8. Do odebrania nagrody niezbędne jest przedstawienie oryginalnych paragonów (w wersji papierowej) i zeskanowanie kodu QR wydanego przez pracownika Punktu Odbioru Nagrody w galerii.

9. Po zeskanowaniu QR na ekranie telefonu pojawia się kupon informujący o wydaniu nagrody, który realizuje sprzedawca lub pracownik Biura Dyrekcji Nowego Rynku. Kupon może mieć swój unikalny kod.

10. Ciesz się nagrodą!

Liczba nagród w programie ograniczona. 

Szczegółowy regulamin programu do pobrania tutaj.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności