Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

V obchodním centru Nowy Rynek rozkvetlo jaro!

Svěžest, energie, slunce, barvy… vše, po čem se nám tak stýskalo, je už s námi. Samozřejmě máme na mysli obchodní centrum Nowy Rynek. U nás už jaro rozkvetlo naplno.

Můžeme schovat tlusté bundy a teplé boty. Nastal čas lehkých trenčkotů, stylových lodiček a barevných tenisek. Do obchodů dorazily nové kolekce, od kterých jde jenom stěží odtrhnout oči. Lákají jemnými látkami, módními střihy a energetickými a nadčasovými barvami.

Všem, kteří hledají inspiraci pro styl odpovídající nejnovějším jarním trendům přinášíme pomoc.

V obchodním centru Nowy Rynek na vás čekají butiky známých a oceňovaných značek. H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Takko Fashion, House, Monnari, SMYK, Esotiq, Apart, Pepco, Kik, CCC nebo Deichmann – to jsou pouze některé z nich.

Najdete zde oblečení, obuv a nejrůznější doplňky pro ženy, muže a děti, starší i ty nejmenší.

Také nesmíme zapomenout na naše domácnosti. Ony mají totiž také rády jarní změnu.  Nádherné dekorace pro novou sezónu už čekají v naší nabídce home&decor, mj. v prodejnách Home&You, ale také v interiérových zónách řetězců H&M, Pepco, Empik nebo Kik.

Sezónu měníme také na našich stolech! Komu se nestýskalo po grilování, piknicích a častých setkáních s rodinou a přáteli na čerstvém vzduchu? To už brzy přijde.

Vše, co je potřeba pro přípravu dokonalého pohoštění najdete v našem obchodě Intermarché. Vždy čerstvé a kvalitní produkty za atraktivní ceny, jako jsou uzeniny a maso z vlastní výrobny, lahůdky domácí výroby, ovoce a zelenina, mléko a mléčné výrobky, pečivo, ekologické a bio produkty – tím vším se vyznačuje Intermarché. Navíc zde najdete skutečné rarity, jako jsou výjimečné lahůdky z Francie nebo vína vybraná enologem Intermarché.

Co ještě? Podívejte se sami. Seznam všech našich obchodů najdete zde: https://nowy-rynek.com/kategoria/sklepy/

Těšíme se na Vás v jarním OC Nowy Rynek. Na shledanou.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności