Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ KOBIET I ROZDAJEMY PREZENTY! 9.03, 12:00-19:00!

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, 9.03 przygotowaliśmy pachnącą niespodziankę!

Klienci, którzy należą lub zapiszą się do programu Nowy Rynek Bonus Club i w dniach 1-9.03 będą robili zakupy w sklepach galerii (min. 150 zł na maks. 2 paragonach), 9.03 będą mogli odebrać upominek, w postaci świecy sojowej!

Jak zapisać się do programu Nowy Rynek Bonus Club?

Jeśli należycie już do programu Nowy Rynek Bonus Club – to świetnie! Jeśli jeszcze się nie zapisaliście, to koniecznie kliknijcie w ikonkę prezentu na naszej stronie i postępujcie z instrukcją.

Jak 9.03 odebrać świeczkę?

W dniach 1-9.03, wystarczy robić zakupy (min. 150 zł, na maks. 2 paragonach) w naszej galerii i koniecznie zachowywać paragony!

W sobotę 9.03, w godz. 12:00-19:00, za zebrane w dniach 1-9.03 paragony na kwotę min. 150 zł ( na maks. 2 paragonach) i dołączenie lub okazanie przynależności do naszego programu Nowy Rynek Bonus Club, otrzymacie od nas świecę zapachową w prezencie! Wystarczy, że z paragonami podejdziecie na nasze stoisko promocyjne, a my wręczymy Wam pachnący upominek.

Sernik z truskawkami, bergamotka z pomarańczą, drzewo sandałowe, a może magnolia z bergamotką i piżmem? Zapach będzie można wybrać bezpośrednio na stoisku promocyjnym, ale nie czekajcie na ostatnią chwilę, bo ilość świeczek jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy – nie tylko Panie!

Regulaminem i szczegóły akcji dostępne tutaj: KLIK

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności