Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

PSI PATROL NADJEŻDZA DO NOWEGO RYNKU już 27.08!

Mamy niesamowitą gratkę dla wszystkich dzieci!

Już 27.08, w godz. 11:00-19:00, z okazji jesiennej premiery najnowszej części bajki, zawita u nas znany i uwielbiany przez wszystkich PSI PATROL!

Będzie to mega okazja, by spotkać bohaterów swojej ulubionej bajki i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Kosmopieski zaproszą najmłodszych do wspólnej zabawy i udziału w wielu atrakcjach. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Tego dnia, czekają na najmłodszych liczne atrakcje, w pieskowych, strefach tematycznych m.in.:

  • Strefa policjanta Chase’a – z warsztatami z bezpieczeństwa na drodze, podczas których można będzie zrobić własnoręcznie odblaski i posłuchać o zasadach poruszania się na ulicach i chodnikach.
  • Strefa budowniczego Rubble’a – z tworzeniem budowli z przestrzennych puzzli.
  • Strefa Rocky’ego – warsztaty segregacji śmieci i zabawkowego „zero waste” – czyli jak dać drugi szycie swoim zabawkom.

Ponadto, czeka na Was strefa multimedialna, basen z kulkami oraz zjeżdżalnią, a także przejażdżki radiowozem Chase’a.

Co więcej, na pasażu centrum zostanie przygotowana specjalna scena z efektownym migającym, ogniście świecącym i wydającym dźwięki meteorytem, imitującym ten, który spadł na ziemię w filmie. Na scenie, co godzinę odbywać się będzie „Psi Patrol Bingo”, a także w konkursy z filmowymi nagrodami.

Podczas imprezy będziemy też zbierać dobrej jakości karmę, koce, obroże, kagańce i inne potrzebne rzeczy na rzecz potrzebujących piesków z „Schronisko dla małych zwierząt” w Jeleniej Górze z ul. Spółdzielczej 33 A.

Obserwujcie nasz profil na Facebooku, bo wkrótce ruszy specjalny konkurs, gdzie do wygrania będą gadżety z motywem „Psiego Patrolu”.

Nie możecie opuścić tak wspaniałego wydarzenia!

Przyjdźcie do nas 27.08 – wstęp jest bezpłatny więc można bawić się do samego końca! 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności