Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Obchodní centrum Nowy Rynek zahajuje „Největší prázdninové dobrodružství”!

Výstava kultovních Banksyho děl, ukázky exotických zvířat, řádění na motokárách v herně, nebo návštěva Muzea automobilismu? Obchodní centrum „Nowy Rynek” připravilo na prázdniny různé široké spektrum atrakcí pro děti a dospělé. Zahájí také speciální akci pro milovníky horské turistiky. Ti, kdo předloží lístek na lanovou dráhu na horu Kopa, budou moci využít speciální slevy na atrakce v centru Nowy Rynek.

Jak lze trávit čas o prázdninách ve městě Jelenia Góra (čes. Jelení Hora)? Navštívit obchodní centrum Nowy Rynek. Pro všechny ty kdo, kdo tráví léto ve městě, a pro turisty navštěvující Dolní Slezsko připravilo obchodí centrum širokou škálu různých atrakcí pro zajímavé trávení času.

5.července zde odstartuje výjimečná událost v oblasti umění – výstava „Banksy – umění mimo zákon”. Tato akce nabídne příležitost si prohlédnout rekonstrukce kultovních děl jednoho ze světově nejproslulejších tvůrců street artu, jako je mj. Dívka s červeným s balónkem, Pulp Fiction, Vrhač květin nebo Královna opic.

Banksy nepochybně patří k nejzajímavějším současným umělcům, jehož díla týkající se aktuálních problémů vzbuzují emoce a nenechají nikoho lhostejným. Výstavy s rekonstrukcemi děl tohoto umělce putují po celém světe a vždy přilákají davy zájemců. Tentokrát poprvé ji budou moci zhlédnout obyvatelé Slezska právě v obchodním centru Nowy Rynek. Výstava bude dále obohacena efektními prostorovými instalacemi a multimédii a jsme přesvědčení, že všem poskytne nezapomenutelné zážitky,” uvádí Dariusz Rudziński, plnící povinnosti ředitele obchodního centra Nowy Rynek v Jelení Hoře.

Na milovníky přírody a exotiky zde během celých prázdnin čeká výstava ZOO TEAM se zvířaty obývajícími vzdálené kontinenty, mj. hroznýšem královským, anakondou, sklípkany, exotickými želvami a ještěry. Tato událost je příležitostí si nejenom prohlédnout tato zajímavá zvířata přes sklo terárií, ale také pocítit jejich dotek na vlastní kůži. Skutečnou atrakcí pro všechny odvážné je možnost si vzít do ruky vybrané neškodné druhy zvířat. Výstava má také vzdělávací aspekty a bude vynikajícím cílem rodinného výletu.

Všichni, kdo hledají sportovní a adrenalinové zážitky, si mohou zajít do Crazy Carts a zajezdit si elektrickými motokárami kontrolovaným smykem. Úžasný motokárový okruh na ploše 600 m2 je největší v Jelení Hoře a druhý největší v Polsku. Tato atrakce je určená pro dospělé i děti od 4 let. Vše probíhá v bezpečných podmínkách pod dohledem instruktora, který poradí, jak správně řídit motokáru.

Když už je řeč o autech, nemůžeme zapomenout na v celém regionu proslulé Muzeum automobilismu, které se nachází v obchodním centru Nowy Rynek. Toto muzeum je jediné místo svého druhu, kde lze obdivovat automobilové perly. Čekají zde stroje ze začátků automobilismu, klasická vozidla z doby socialismu, jako jsou malé fiátky „maluchy” a kultovní polonezy, nebo také „auta snů” – mj. Lamborghini Countach, Porsche 911 a sportovní mercedesy.

Skutečným rájem pro děti je pak FunPark, což je prostor, kde si nejmenší návštěvníci mohou zařádit na prolézačkách, skákat na trampolínách nebo se zúčastnit zajímavých tematických workshopů a animací připravených pracovníky FunParku.

Léto ve městě nemusí být nuda, a už vůbec ne v Jelení Hoře a obchodním centru Nowy Rynek. Zveme k nám mladší i starší, celé rodiny a skupiny přátel. U nás si všichni najdou zábavu vhodnou pro sebe,” ujišťuje Dariusz Rudziński, plnící úkoly ředitele centra Nowy Rynek v Jelení Hoře.

Obchodní centrum si připravilo speciální akci, v rámci které všichni držitelé jízdenek na sedačkovou lanovku na horu Kopa získají speciální slevy na atrakce v centru Nowy Rynek – mj. budou si moci koupit celodenní vstupenku do FunParku za speciální cenu 25 PLN, získají slevu -20 % na vstupenky na výstavu „Banksy – umění postavené mimo zákon” nebo budou mít možnost si pohladit zvířata na výstavě ZOO Team. Pro využití speciální nabídky je potřeba předložit lístek na lanovku u vstupu na danou atrakci.

Více informací o jednotlivých atrakcích a slevách najdete na stránkách obchodního centra Nowy Rynek.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności