Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

NOWY RYNEK – nejlepší vánoční nákupy a zábava

Spousta lidí je před Vánocemi ve velkém stresu, aby vše perfektně připravili. Drahé dárky, vlastnoručně připravené chody na efektně prostřeném stole a dokonale uklizená domácnost. Často se honíme za dokonalými Vánocemi, které ale neexistují! Co kdybychom místo perfektních Vánoc prožili TY OPRAVDOVÉ a takové, jaké máme nejraději? Nejlepší Vánoce jsou plné odpočinku a veselého setkávání s blízkými! A právě na takové Vánoce se můžete připravit v obchodním centru Nowy Rynek.

Možnost nakoupit každý den – ještě větší komfort

Ne všichni mají čas a chuť nakupovat během týdne. Naštěstí v obchodním centru Nowy Rynek můžete nakupovat i v neděli. Narozdíl od jiných jsou supermarket a zábavní zařízení v našem obchodním centru otevřená 7 dnů v týdnu. V supermarketu Intermarché Nowy Rynek, který je otevřen celý týden, naleznete spoustu produktů nejvyšší kvality za rozumné ceny, včetně pochoutek od lokálních dodavatelů.

Tradiční uzeniny z vlastní udírny, maso přímo od řezníka, čerstvé zákusky a lahůdky – skoro jako od babičky! Díky široké nabídce pochoutek, které jsou ihned k dostání, můžete ušetřit čas, který byste jinak strávili v kuchyni, a věnovat ho odpočinku. Pokud hledáte inspiraci na vánoční občerstvení nebo chutný dárek pro nejbližší, můžete sáhnout po lahůdkách nebo vínu, které vybral profesionální enolog Intermarché.

O dvou nedělích před Vánoci – 10. a 17. prosince bude navíc otevřeno celé obchodní centrum a budete moci nakupovat nejenom v Intermarché, ale ve všech zdejších obchodech.

Dárky od srdce na dosah ruky

Předvánoční čas je také doba nakupování dárků. Výběrem vhodných dárků pro naše blízké můžeme dokázat, že je dobře známe a víme, co mají nejraději. A o to právě u dárků jde! V obchodním centru Nowy Rynek najdete jistě dokonalé dárky, což nebudou ty nejdražší, ale ty, které udělají obdarovaným radost.

Pokud působíte jako Ježíšek, musíte určitě navštívit prodejny Smyk, Pepco nebo KIK – tam na Vás čeká spousta hraček a dárečků, po kterých touží děti. Pokud hledáte něco pro náruživé čtenáře, navštivte prodejny Empik nebo Svět knihy. Výjimečné dárky pro milovníky šperků najdete v prodejnách Apart, VEZZI nebo Briju – ty mají skutečně velký výběr.

Milovníkům parfémů a různé kosmetiky uděláte určitě radost něčím speciálním z drogérie Hebe, Rossmann nebo parfumérie Douglas. Milované ženě, mamince nebo kamarádce se bude jistě hodit hezké a pohodlné spodní prádlo z butiků Esotiq a Bieliźniarka. Nejmódnější oděvy, obuv a doplňky pak čekají v prodejnách známých a oblíbených značek, jako jsou Mohito, Reserved, Monnari, New Yorker, House, Deichmann nebo CCC. Všichni, kdo ještě neví a hledají inspirací pro originální dárky, ji určitě najdou ve speciální prodejně, kde se police prohýbají pod nejrůznějšími dárečky, tedy v továrně na dárky Fabryka Prezentów.

Odpočinek s rodinou a hezké vzpomínky

Abyste prožili hezké Vánoce, vůbec nepotřebujete perfektně naklizenou domácnost a nervózní shon. Mnohem lepší bude se na ně připravit v klidu a zpestřit si prosincové dny příjemnými chvílemi a zábavou s rodinou. V obchodním centru Nowy Rynek najdete spoustu skutečně zajímavých možností, která jsou otevřena 7 dnů v týdnu. Okamžiky strávené společnou zábavou vám v tomto kouzelném vánočním čase poskytnou nezapomenutelné vzpomínky!

Děti určitě nadchne návštěva Fun Parku, který jim nabídne největší prostor pro hraní v regionu. Máme také něco pro milovníky volantu, tedy Akademii driftování Crazy Carts, kde již čtyřleté děti mohou na dráze řídit speciální motokáry. Fanoušci rychlé jízdy musí určitě zajít do Muzea motorismu, kde si mohou prohlédnout kultovní modely historických aut. Nechybí také něco pro milovníky divoké přírody, protože v obchodním centru Nowy Rynek je již několik měsíců otevřená výstava ZOO TEAM. Její unikátní expozice dovoluje si zblízka prohlédnout exotické druhy plazů a pavouků, kteří běžně žijí ve vzdálených regionech světa. Můžeme zde potkat mj. obrovského hroznýše královského, legendární anakondu, nebo také varana, gekona, sklípkana a mnohem méně nebezpečné – exotické želvy.

Letošní Vánoce budou ještě hezčí, pokud se na ně budeme připravovat tak, jak to máme rádi. Pohodlné nakupování, obrovský výběr dárků a různé možnosti zábavy pro každého na jednom místě – to vše najdete v obchodním centru Nowy Rynek. Navštivte nás a objevte, jak také můžete prožít přípravu na nejlepší Vánoce!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności