Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Muffinaart i xKitek w Nowym Rynku już 23 września!!!

WYJĄTKOWI GOŚCIE W NOWYM RYNKU!

W ramach akcji „Witaj szkoło”, w sobotę 23.09 odwiedzą nas gwiazdy Youtube’a i Tiktoka – Muffinaart i xKitek!

Spotkanie z Youtuberami odbędzie się w godz. 12:00-15:00. Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo swoich idoli oraz zrobić sobie z nimi zdjęcie!

Ale to nie wszystko. W tym dniu będzie można również zdobyć szkolne gadżety z logo Muffinki i xKitka! Wystarczy w godz. 11:00-18:00 zrobić zakupy za min. 150 zł, dołączyć do naszego Bonus Clubu i zgłosić się z paragonem na nasze stoisko promocyjne. Za zakupy za min. 150 zł otrzymacie szkolny zestaw (zeszyty i plan lekcji), a za zakupy na min. 250 zł plecak – oczywiście z logo Muffinart i xKitkiem!

I to jeszcze nie koniec atrakcji. Obserwujcie nasz profil na Facebooku, ponieważ wkrótce ruszamy z KONKURSEM, w którym do wygrania będzie INDYWIDUALNE SPOTKANIE z Muffinaart i xKitkiem w sobootę!  WYGRYWAJĄ AŻ 3 OSOBY!. Serdecznie zapraszamy! My się już nie możemy doczekać!

O Muffince i xKitku:

Muffinka i xKitek to doskonale znani w młodszych kręgach youtuberzy i bohaterowie TIK TOKa! Muffinka jest kolekcjonerką wszystkiego, co urocze. Testuje różne gry, gadżety i na vlogach pokazuje urywki swojego życia. Na YouTube jej kanał śledzi blisko 950 tys. subskrybentów, a na TIK TOKu Muffinkę obserwuje aż 1,5 mln fanów! xKitek to youtuber i streamer, który na YouTube może pochwalić się ponad 207 tys. subskrypcji, a jego konto na TIK TOKu obserwuje aż 94 tys. użytkowników. Na kanale xKitka pojawiają̨ się̨ najróżniejsze filmiki, challenge oraz poradniki gier. Na fali ogromnej oglądalności Muffinka i xKitek stworzyli własną linię różnych gadżetów, które mamy dla Was w prezencie!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności