Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Intermarche i atrakcje w Jeleniej Górze otwarte 7 dni w tygodniu!

Nasza galeria to miejsce, gdzie macie Państwo do dyspozycji nie tylko różnorodne sklepy, ale także znane, oryginalne atrakcje i możliwości spędzania wolnego czasu aż przez 7 dni w tygodniu. Wśród punktów otwartych w każdą niedzielę, również tę niehandlową, jest m.in. supermarket Intermarché.

Francuska sieć supermarketów znana jest z szerokiego asortymentu, wysokiej jakości produktów, a przy tym atrakcyjnych cen. Klienci znajdą tu ponad 20 tysięcy pozycji z różnych kategorii.

Dużym atutem Intermarché są produkty od lokalnych dostawców, w tym wędliny z własnej wędzarni, mięso z własnego rozbioru, wyroby garmażeryjne własnej produkcji, owoce i warzywa, nabiał, pieczywo oraz duży wybór ciast, a także szeroka półka produktów ekologicznych. Ponadto wyróżnikiem marki są wyjątkowe wyroby delikatesowe, wytwarzane we Francji czy wina, które dobierane są przez enologa Intermarché.

Intermarché jest czynne 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

Nowy Rynek jest również chętnie wybieranym miejscem przez rodziny. Punkty rozrywkowe, gwarantują różnorodne atrakcje, które również można odwiedzić każdego dnia tygodnia. Są wśród nich:

  • Fun Park, który jest największą w regionie strefą rozrywki dla dzieci,
  • Akademia Driftingu Crazy Carts, gdzie dorośli oraz dzieci już od 4 roku życia mają okazję poszaleć elektrycznymi gokartami,
  • Muzeum Motoryzacji, w którym można podziwiać unikatowe, motoryzacyjne „perełki”,
  • Wystawa ZOO TEAM, na której można na własne oczy zobaczyć egzotyczne gatunki gadów i pająków, które na co dzień zamieszkują najróżniejsze zakątki świata, takim jak m.in. wąż boa, anakonda, waran, gekon, pająk ptasznik czy egzotyczne żółwie.

Poza pakietem rozrywek otwarte są dla klientów punkty gastronomiczne oraz kwiaciarnia:

  • KFC,
  • Cukiernia Sowa,
  • Crazy Bubble – jedyna w Polsce marka serwująca oryginalne, niepowtarzalne, tajwańskie napoje Bubble Tea,
  • Kwiaciarnia Śmigielscy.

Wszystkie wymienione miejsca otwarte są przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu każdego dnia macie Państwo możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny czy przyjaciół na ciekawych, wartościowych rozrywkach w różnej formie, a także przywilej skorzystania z oferty jednego z największych supermarketów spożywczych również w niedziele niehandlowe.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności