Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Intermarche i atrakcje w Jeleniej Górze otwarte 7 dni w tygodniu!

Nasza galeria to miejsce, gdzie macie Państwo do dyspozycji nie tylko różnorodne sklepy, ale także znane, oryginalne atrakcje i możliwości spędzania wolnego czasu aż przez 7 dni w tygodniu. Wśród punktów otwartych w każdą niedzielę, również tę niehandlową, jest m.in. supermarket Intermarché.

Francuska sieć supermarketów znana jest z szerokiego asortymentu, wysokiej jakości produktów, a przy tym atrakcyjnych cen. Klienci znajdą tu ponad 20 tysięcy pozycji z różnych kategorii.

Dużym atutem Intermarché są produkty od lokalnych dostawców, w tym wędliny z własnej wędzarni, mięso z własnego rozbioru, wyroby garmażeryjne własnej produkcji, owoce i warzywa, nabiał, pieczywo oraz duży wybór ciast, a także szeroka półka produktów ekologicznych. Ponadto wyróżnikiem marki są wyjątkowe wyroby delikatesowe, wytwarzane we Francji czy wina, które dobierane są przez enologa Intermarché.

Intermarché jest czynne 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe.

Nowy Rynek jest również chętnie wybieranym miejscem przez rodziny. Punkty rozrywkowe, gwarantują różnorodne atrakcje, które również można odwiedzić każdego dnia tygodnia. Są wśród nich:

  • Fun Park, który jest największą w regionie strefą rozrywki dla dzieci,
  • Akademia Driftingu Crazy Carts, gdzie dorośli oraz dzieci już od 4 roku życia mają okazję poszaleć elektrycznymi gokartami,
  • Muzeum Motoryzacji, w którym można podziwiać unikatowe, motoryzacyjne „perełki”,
  • Wystawa ZOO TEAM, na której można na własne oczy zobaczyć egzotyczne gatunki gadów i pająków, które na co dzień zamieszkują najróżniejsze zakątki świata, takim jak m.in. wąż boa, anakonda, waran, gekon, pająk ptasznik czy egzotyczne żółwie.

Poza pakietem rozrywek otwarte są dla klientów punkty gastronomiczne:

  • KFC,
  • Cukiernia Sowa,
  • Crazy Bubble – jedyna w Polsce marka serwująca oryginalne, niepowtarzalne, tajwańskie napoje Bubble Tea!

Wszystkie wymienione miejsca otwarte są przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu każdego dnia macie Państwo możliwość spędzenia czasu w gronie rodziny czy przyjaciół na ciekawych, wartościowych rozrywkach w różnej formie, a także przywilej skorzystania z oferty jednego z największych supermarketów spożywczych również w niedziele niehandlowe.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności