Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

32. FINAŁ WOŚP ZAGRA HUCZNIE W NASZYM NOWYM RYNKU! 

Zapiszcie datę 28 stycznia, bo w tym dniu, od godziny 12:00 czeka na Was naprawdę ogrom rozrywki i atrakcji, które przygotowaliśmy dla Was przy wsparciu harcerzy z Hufca Karkonoskiego! A wszystko po to, by wesprzeć aktualny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli leczenie płuc po pandemii.

Każdy, kto odwiedzi ZOO Team, będzie miał okazję wziąć udział w akcji Przytul gada”. Będziecie tam mogli wziąć na ręce m.in. egzotycznego węża i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie! Ponadto na wszystkich wolontariuszy będzie tam czekała kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.

W Hebe Polska będziecie mogli uzyskać cenne porady pielęgnacyjne, m.in. jak dbać o skórę zimą, a także loterie z kosmetycznymi nagrodami oraz kartami podarunkowymi.

Najmłodszych z pewnością ucieszy malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków, które zaoferują przedstawiciele szkoły Cosinus. Mnóstwa radości dostarczy maluchom także Fluo Party – wyjątkowa impreza zorganizowana przez Wioskę Dzieci. Gdy zapadnie ciemność, odpowiednio przygotowana sala będzie oświetlona neonowym światłem, tworząc niesamowitą atmosferę. Będzie również mini dyskoteka z najlepszymi hitami. Oczywiście, nie zabraknie konkursów z nagrodami, malowania buziek fluo farbkami i wielu innych, wspaniałych i rozwijających zabaw!

Swoje umiejętności na scenie zaprezentują tancerze z Akro-Fit – jeleniogórskiego studia łączącego taniec z akrobatyką i fitnessem. Trenerzy Akro-Fit już od 6 lat aktywizują sportowo dzieci, młodzież i dorosłych, dzieląc się swoją pasją taneczną w stylach jazz dance, modern oraz hip-hopie i balecie.

Drugą taneczną ekipą, która z pewnością zachwyci widzów, będzie reprezentacja Szkoły Tańca Beaty i Tomasza Tabor.

Wisienką na torcie muzycznych doznań w Nowym Rynku będzie koncert młodzieżowego zespołu Funk The Voice. Julia, Nadia i Ewa zachwycą przybyłych swoją energią i talentami wokalnymi, które rozwijają we wrocławskim Laboratorium Śpiewu i Mowy.

Wystąpi przed Wami również Antonina Fang m.in. laureatka Przyjacielskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej „Kamgór” 2023.

Do wspierania Orkiestry dołączyło też nasze Muzeum Motoryzacji, które podczas finałowej imprezy oferuje bezpłatne zwiedzanie od godziny 14.00 do 16.00. Dodatkowo podczas licytacji będzie można zdobyć vouchery na zwiedzanie Muzeum i motoryzacyjne gadżety.

Pyszności czekają na dzieci, które będą mogły wziąć udział w warsztatach przygotowywania deserów, organizowanych przez lodziarnio-kawiarnię Grycan, zaś Fun Park, zapewni im popcorn i watę cukrową!

Poza mnóstwem atrakcji przygotowanych na ten dzień głównym punktem imprezy będą licytacje na rzecz WOŚP. Oprócz wspomnianych voucherów, gadżety na aukcje przekaże m.in. sportowy Klub Victoria.

Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram 32.Finału WOŚP w Nowym Rynku:

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności