Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

24.11-16.11 ZAPRASZAMY NA NASH FESTIVAL!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja wyjątkowego w naszym regionie wydarzenia, jakim jest Nash Festival – Górskie Wydarzenie Kulturalne, odbywające się w Szklarskiej Porębie. Zarezerwujcie w swoich kalendarzach termin 24 – 26 listopada i widzimy się na Nash Festiwal!

Cieszymy się, że możemy podzielić się informacją, iż Nowy Rynek został oficjalnym partnerem Strefy „Young” Nash Festival! W ramach naszej współpracy będziemy mieli okazję wspierać młodszą część uczestników tego wydarzenia i wspólnie działać na rzecz promocji zdrowego stylu życia, aktywności, sportu oraz odkrywania nowych pasji wśród dzieci i młodzieży.

NASH Festival to górskie wydarzenie kulturalne! Trzy dni prelekcji, spotkań autorskich, projekcji filmowych, dyskusji z udziałem ludzi kochających góry: himalaistów, wspinaczy skałkowych, podróżników, rowerzystów, skitourowców, taterników, speleologów, pisarzy, fotografów i innych żyjących dla gór, z gór i w górach!

NASH Festival zorganizowało społecznie lokalne środowisko szklarskoporębian w przekonaniu, że warto się spotkać, zarazić innych swoją górską zajawką i wymienić się wrażeniami.

Tego typu działania są nam bliskie od dawna. W codziennym życiu naszej galerii i organizowanych przez nas wydarzeniach dzieci i młodzież mają zawsze szczególne miejsce. Zapewnienie im rozwijającej rozrywki na poziomie lokalnym jest dla nas ważnym celem. Dlatego niezmiernie cieszymy się, że w tym roku będziemy mogli realizować go wspólnie z Nash Festival.

Podczas wydarzenia nie zabraknie wartościowych warsztatów, prelekcji, zajęć, gości specjalnych oraz wielu innych atrakcji, o których będziemy Was informować na bieżąco!

Serdecznie zapraszamy!

——————-

Nash to niekomercyjna, oddolna inicjatywa lokalnych miłośników gór, którzy chcą zarażać swoją pasją, przedstawiać niezwykłe osobowości związane z różnymi formami aktywności, a przede wszystkim promować w nietuzinkowy, niekomercyjny sposób walory gór. Pierwsza edycja festiwalu spotkała się
z nagrodą Starosty Karkonoskiego jako „Wydarzenie w sposób szczególny promujące region”.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności