Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

18.10 ZAPRASZAMY NA HALLOWEEN DLA DZIECI!

28.10, razem z ZOO Team oraz Salą Zabaw Fun Park  zapraszamy dzieci w wieku 4-6 oraz 6-10 lat na dzień pełen halloweenowych wrażeń!

ZAPISY przyjmujemy w sali zabaw FUN PARK w Nowym Rynku lub pod numerem telefonu: 534 146 115

Impreza będzie podzielona na dwie wiekowe tury, każda z nich odbędzie się w lokalu na 1 piętrze.

I TURA – dzieci w wieku 4-6 lat

Data: 28.10.23
Godz: 14:00 – 17:00
Miejsce: 1 piętro

Schodzimy do tajemniczego Zoo Team, gdzie spotkacie prawdziwe pająki, węże i inne ciekawe zwierzęta! Po zwiedzeniu Zoo Team wracamy, by zacząć prawdziwą strasznie fajną zabawę! M.in.:

 1. Zaklęcia czarownika: Dzieci będą mogły spróbować swoich sił jako młodzi czarownicy i czarownice. Będziemy uczyć ich prostych zaklęć i czarować naprawdę magiczne rzeczy.
 2. Polowanie na skarby: W naszej strefie Zoo Team przygotujemy małą przygodową grę, w której dzieci będą musiały odnaleźć ukryte skarby. Będzie mnóstwo śmiechu i niespodzianek na drodze!
 3. Dekorowanie dyni: Każde dziecko otrzyma dynię do dekoracji. Pomalują ją, wycinają wzory i stworzą swoją własną straszną dynię.
 4. Konkurs przebrań: Zachęcamy dzieci do przyjścia w swoich najlepszych kostiumach Halloween. Zorganizujemy konkurs przebrań z nagrodami dla najstraszniejszych i najkreatywniejszych strojów.
 5. Polowanie na słodkości: Na zakończenie imprezy, przeprowadzimy polowanie na słodkości po całym zamku! Dzieci będą mogły zbierać słodkości i przekąski.

Koszt uczestnictwa wynosi 69 zł, a ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy można dokonać w Sali Zabaw Fun Park lub pod numerem telefonu: 534 146 115

II TURA – starszaki w wieku 6-10 lat 

Data: 28.10.23
Godz: 17:30 – 20:30
Miejsce: Strefa na 1 piętrze

W programie m.in.

 1. Zwiedzanie i poznawanie straaasznych zwierzaków w Zoo Team
 2. Polowanie na skarby w mroku: w magicznej strefie na +1 odkryjesz zakurzone pergamenty i tajemnicze mapy. Wybierzcie się na poszukiwania skarbów, używając latarek, wcielając się w odważnych poszukiwaczy skarbów.
 3. Warsztaty makijażu: nasi profesjonalni wizażyści pomogą dzieciom stworzyć przerażający makijaż Halloween. Będzie okazja do stworzenia własnych twarzy strachu.
 4. Kostiumowy konkurs: niech dzieci pokażą swoje przerażające przebrania! Zorganizujemy konkurs kostiumów z nagrodami dla najbardziej przerażających i oryginalnych strojów.
 5. Strach na strach: dla odważnych, przygotowaliśmy krótki, ale emocjonujący pokaz strasznych historii i opowieści.
 6. Bal Halloweenowy: na zakończenie imprezy, zamienimy się w duchy i wampiry na specjalnym balu Halloween, gdzie nawet duchy potrafią tańczyć!

Koszt uczestnictwa wynosi 69 zł, a ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy można dokonać w Sali Zabaw Fun Park lub pod numerem telefonu: 534 146 115

Bądźcie gotowi na niezapomnianą noc strachu i zabawy!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności