Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

18.05, W GODZ. 17:00-21:00 ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWĄ NOC MUZEÓW W MUZEUM MOTORYZACJI JELENIA GÓRA!

Wszystkich pasjonatów motoryzacji i fanów kultowych filmów zapraszamy 18.05, w godz. 17:00-21:00 do Muzeum Motoryzacji Jelenia Góra na niezapomniany wieczór w ramach Nocy Muzeów! 
 
W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia będziecie okazja do bezpłatnego zwiedzania bogatej kolekcji samochodowych eksponatów, odkrywając przy okazji fascynującą historię motoryzacji od jej początków po czasy współczesne.
 
To oczywiście nie wszystko! Punktualnie o godz. 19.00 w Muzeum Motoryzacji odbędzie się premierowa prezentacja jednego z najbardziej kultowych samochodów w historii kina – legendarnego DeLoreana. 
 
Ten ikoniczny pojazd, znany z filmowej sagi „Powrót do przyszłości”, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany podczas Nocy Muzeów! To absolutny hit i niesamowita okazja dla miłośników filmów oraz motoryzacji, aby zobaczyć to auto na żywo! Auto będziecie mogli podziwiać na poziomie 0! 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie miłośników samochodów, historii motoryzacji oraz szeroko pojętej kultury na niezapomnianą noc w Muzeum Motoryzacji w Jeleniej Górze. To wydarzenie, którego nie można przegapić! 
 
Będziecie z nami? Wstęp tego dnia jest oczywiście bezpłatny! 
Zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności