Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

12.08 DARMOWE WARSZTATY GRAFFITI! Godz. 12:00, 14:00, 16:00!

W ramach wystawy „Banksy – sztuka wyjęta spod prawa” zapraszamy 12 sierpnia na DARMOWE Warsztaty Graffiti! To wyjątkowa okazja aby zanurzyć się w świecie street artu.

Znany jeleniogórski artysta uliczny będzie tworzył na żywo, przekształcając jedną z pustych ścian w galerii „NOWY RYNEK” w wyjątkową przestrzeń artystyczną. Na oczach publiczności dokona rekonstrukcji wybranych dzieł Banksy’ego, w technice szablonowej. Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję do obserwacji artysty w akcji oraz poznania technik i procesów, tej dynamicznej formy sztuki. W trakcie swojej pracy artysta z kilkunastoletnim doświadczeniem, podzieli się wiedzą na temat sztuki ulicznej. Przygotujcie się na pasjonujące opowieści, które przybliżą nie tylko twórczość samego Banksy’ego, ale także szerszy kontekst i znaczenie street artu jako formy ekspresji artystycznej i społecznej.

Ale to nie wszystko! Dodatkowo będzie możliwość zakupu obrazów i t-shirtów z kultowymi grafikami Banksy’ego, które będą tworzone na Waszych oczach.

DARMOWE Warsztaty Graffiti odbędą się o godzinie 12:00, 14:00 oraz 16:00 na pierwszym piętrze galerii, w pomieszczeniu Office Zone.

Wstęp wolny!

Nie można przegapić tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć na własne oczy, jak tworzy się sztuka uliczna, dzięki której Banksy stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów street artu na świecie.

DARMOWE Warsztaty Graffiti w galerii „Nowy Rynek”, dołącz do nas 12 sierpnia i doświadcz niepowtarzalnej atmosfery tworzenia sztuki na żywo, poznaj tajniki street artu i dowiedz się, dlaczego twórczość Banksy’ego zrewolucjonizowała świat sztuki. To wydarzenie, które nie może Cię ominąć!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności