Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Ogłoszenie o pracę – Play

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym, Jelenia Góra
Jelenia Góra

Twoje zadania:

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)