Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

QUIOSQUE

QUIOSQUE to marka stworzona dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i czuć się swobodnie w każdej chwili dnia. Ubrania Quiosque są eleganckie i wygodne, dlatego zawsze stanowią idealny wybór, zarówno do biura, na rodzinną uroczystość jak i na romantyczne spotkanie.
W naszych kolekcjach, stawiamy na ponadczasową klasykę, którą dopełniają nowoczesne elementy. Dopasowane do kobiecej sylwetki kroje sprawiają, że nasze klientki czują się pięknie i elegancko bez względu na wiek – dlatego w Quiosque kupują nie tylko mamy ale i córki. Nasze kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów – tak jak podpowiada wyobraźnia.
Chcemy, aby każda kobieta czuła, że ubrania Quiosque zostały stworzone specjalnie dla niej – dlatego, najważniejsze przy tworzeniu każdej kolekcji, są marzenia, ambicje i pragnienia naszych klientek.
Materiały najwyższej jakości, perfekcyjnie skrojone ubrania i porady stylistów w salonie – to wszystko sprawia, że zakupy w Quiosque stają się przyjemnością.

FB: https://www.facebook.com/Quiosquepl/

Pon-Pt.10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Nd.10:00 - 20:00
Wróć