Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

MULTI COOK

Multi Cook – to  ukraińska sieć sklepów ręcznie robionej zamrożonej żywności: pierogi, pelmeni, uszka, naleśniki, serniki, czebureki, chinkali, zrazy, placki ziemniaczane, kotlety, burgery, kielbasa, kaszanka, ryba. Gotowanie nigdy nie było tak łatwe i szybko. Bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych barwników, bez konserwantów. Nasze dania są smaczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci.

Wiosną otworzyliśmy nasz pierwszy sklep przy Pl. Niepodległości 1, w którym właśnie można zobaczyć cały proces przygotowania naszych ulubionych potraw w kuchni za szkłem. Przez ten czas zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, udoskonaliśmy dla Was nasze receptury i znacząco poszerzyliśmy asortyment. A teraz z radością otwieramy się dla Was tutaj, w Centrum Handlowym Nowy Rynek. U nas znajdujecie posiłek na śniadanie, obiad i kolacje, i co nie mniej ważne NA KAŻDY SMAK! Zapraszamy!

 

Informacje o znaku towarowym:

Multi Cook powstała w 2019 roku w mieście Łuck (Ukraina), i od tych czasów rozwinęła się i otworzyła już ponad 700 sklepów w Ukrainie i innych krajach świata (Anglia, Hiszpania, Francja, Bułgaria, Słowacja, Czechy, Węgry, Chorwacja). Teraz jesteśmy i w Polsce.

Instagram: https://www.instagram.com/multicook.jeleniagora?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D

Pon.-sob: 10:00-21:00
Wróć