Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

CORAL TRAVEL

Jesteśmy jednym z czterech największych touroperatorów w Polsce. Powstaliśmy w 1999 roku. Pod obecną marką funkcjonujemy od chwili połączenia dwóch marek Grupy OTI Holding na polskim rynku: Wezyr Holidays i Coral Travel Poland. To połączenie 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową wiedzą i siłą Coral Travel Poland. Synergia rozwoju i działania scalone pod wspólną marką to wiele korzyści dla klientów, przede wszystkim bogatsza oferta oraz obsługa i serwis pod kontrolą. Kilka faktów o nas:
· Salon w Jeleniej Górze istnieje od 2017 roku i znajduje się w centrum miasta w Galerii Nowy Rynek ul. Podwale 25.
· Nasz zespół w profesjonalny sposób doradzi, w jaki sposób spędzić udane wakacje. Proponujemy wakacje czarterowe do 15 kierunków m.in. do Turcji, Egiptu, Grecji, Tunezji, Bułgarii i Hiszpanii z wylotami z 12 lotnisk lokalnych w Polsce,
· Salon firmowy w Jeleniej Górze cieszy się bardzo dobrą opinią wśród naszych klientów, którzy niejednokrotnie wracają do nas ponownie, aby kolejny raz znaleźć wymarzone wakacje.
· Klienci odwiedzający jeleniogórskie biuro lub kontaktujący się telefonicznie z naszymi konsultantkami, każdego roku mają możliwość rezerwacji wycieczek nie tylko z bliższych destynacji, ale również z kierunków egzotycznych. W tym roku do oferty dołączyły takie kraje jak: Dominikana, Kuba, Tajlandia, Mauritius czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.
· Biuro stacjonarne w stolicy Karkonoszy czynne jest 6 dni w tygodniu w godzinach 10:00 – 21:00.
· Jesteśmy coraz bliżej naszych Klientów, rozszerzając siatkę punktów sprzedaży w całej Polsce. Dzisiaj mamy 150 autoryzowanych biur podróży, 52 salony własne i franczyzowe oraz współpracujemy z 2000 biur agencyjnych w całej Polsce,
· Mamy wykupioną gwarancją ubezpieczeniową 110 000 000 złotych dając naszym Klientom pewność i bezpieczeństwo wakacji,
· Od 2010 posiadamy akredytowany certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001: 2015 i z powodzeniem kontynuujemy akredytację.

Adres e-mail: jeleniagora.nowyrynek@coraltravel.pl

Wróć