Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

YOUNGTIMER SPOT

Youngtimer Spot, czyli samochodowe klasyki na dachu Nowego Rynku

 

Ponadczasowe, piękne i zachwycające swoim potencjałem – już wkrótce parking na dachu centrum handlowego Nowy Rynek opanują youngtimery. W niedzielę, 26 czerwca zlot samochodów tuningowych i zabytkowych przyciągnie pasjonatów starych aut z Jeleniej Góry i okolic. Czeka na nich tuning mechaniczny i wizualny klasyków, rywalizacja sportowa oraz wiele innych atrakcji. Dodatkowo wstęp do Muzeum Motoryzacji tego dnia będzie całkowicie darmowy. O godz. 13.30 przewidziano prezentację dla pracy Poloneza Trucka, który dotarł do Muzeum Motoryzacji z Cypru.

 

Zamiast wymieniać swojego czterokołowca na młodszy model, wielbiciele youngtimerów z najwyższą starannością dbają o swoje wieloletnie auta. W trakcie niedzielnego, bezpłatnego wydarzenia, które odbędzie się na II piętrze centrum od godziny 12:00 do 16:00, będą mogli jeszcze bardziej podkręcić walory techniczne i wizualne swoich maszyn. Specjaliści od tuningu starych samochodów pozwolą odkryć pełnię ich możliwości, tak aby jeszcze bardziej cieszyły właścicieli. Natomiast dzięki ekspertom od sprzętu car audio będzie można uzyskać lepszy dźwięk muzyki wewnątrz auta.

 

Nie zabraknie również rywalizacji, bo na wielbicieli oldskulowych pojazdów czekają wybory „pięknisia zlotu”, a także wybór najładniejszego wnętrza i najpiękniejszej komory silnika. Szansę na tytuł pięknisia uzyska auto, którego walory wizualne oraz czystość najbardziej zachwycą uczestników wydarzenia. Dla fanów współzawodnictwa przygotowano liczne konkursy z nagrodami: sportowe oraz sprawnościowe, takie jak zawody w rzucaniu w dal oponą czy przeciąganie auta na czas. Znajdzie się też kilka konkurencji, w których trzeba będzie zasiąść za kółkiem i wykazać się umiejętnościami wytrawnego kierowcy. W zlotowej strefie gastro będą czekały kiełbaski i inne smakołyki z grilla, a na entuzjastów słodkości – wata cukrowa i granita.

 

Youngtimer Spot w Nowym Rynku to niepowtarzalna okazja, by spotkać ludzi dzielących motoryzacyjną pasję, podzielić się wiedzą, wymienić doświadczeniami i jeszcze lepiej dopracować swoje auto. Impreza pozwoli też na odpoczynek i naładowanie akumulatorów u progu kolejnego tygodnia. Wierzę, że dostarczy niezapomnianych wrażeń nie tylko miłośnikom motoryzacji” – powiedział Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

 

Chcesz wziąć udział w SPOCIE MOTORYZACYJNYM w Jeleniej Górze? Zgłoś się już dziś!

Kontakt: tel. 665 663 335

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności