Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Święto dyni w Nowym Rynku 28 i 29 października

Już 28 i 29 października w galerii Nowy Rynek odbędzie się dyniowe święto. Z tej okazji centrum handlowe na 2 dni zamieni się w prawdziwą plantację tych jesiennych warzyw, a obecni goście przy okazji zakupów będą mogli otrzymać w prezencie dynię z ekologicznej farmy, wraz z przepisem na smaczne, zdrowe danie. Dodatkowo na przybyłych klientów czekać będą różne jesienne atrakcje.

Pełnia jesieni, czas Halloween to sam szczyt sezonu na dynię. Z tej okazji galeria Nowy Rynek w dniach 28 i 29 października organizuje dyniowe święto. Przez dwa dni galerią zawładną jesienne warzywa i dekoracje, tworząc niesamowitą atmosferę. Główną atrakcją w tych dniach będą smaczne podarunki – dorodne dynie, prosto od lokalnego dostawcy, z farmy gwarantującej zdrową, nieprzetworzoną żywność. Dodatkowo, do warzywa dołączony będzie autorski przepis na jesienne, zdrowe danie. Prezenty będą mogli otrzymać goście, którzy w tych dniach, w godzinach 12.00-19.00 zrobią zakupy za minimum 150 zł i zapiszą się do Bonus Cubu Nowego Rynku.

„Jesień pełna jest uroków i do wspólnego ich celebrowania chcemy zaprosić naszych klientów. Atrybuty jesieni, jej kolory, a także smaki – to wszystko można będzie znaleźć w naszej dyniowej krainie, którą przygotowujemy z myślą o dorosłych, dzieciach oraz całych rodzinach, tak, by każdy mógł spędzić z nami miło czas w te ostatnie październikowe dni” – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze. W Nowym Rynku w tych dniach nie zabraknie wyjątkowych scenerii, które będą doskonałym tłem do pamiątkowych zdjęć. Specjalnie przygotowany dyniowy instaspot, udekorowany snopkami siana, czy wozem pełnym prawdziwych dyń, pozwoli przenieść się wprost na farmę
i z pewnością będzie gwarancją pięknych jesiennych fotografii, a także okazją do zdobycia nagród.

Galeria przygotowała bowiem jeszcze jedną niespodziankę. Na instagramowym profilu Nowego Rynku odbędzie się konkurs, w ramach którego publikując i oznaczając zdjęcia zrobione w dyniowym instaspocie, można wygrać karty podarunkowe do wybranych sklepów
w galerii, a dla najmłodszych bilety do Fun Parku, czyli niezwykłej sali kreatywnej zabawy, zlokalizowanej w Nowym Rynku. Będzie to z pewnością atrakcyjna, rodzinna rozrywka na dłuższe, jesienne popołudnia.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności