Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Spider Man, Transformers i Żółwie Ninja w Nowym Rynku na Dzień Dziecka 3.06, 11:00-19:00!

Wielkie roboty, prawdziwy Spider Man i zawadiackie Żółwie Ninja, do tego „Przebojowe kino”, strefy zabaw i konkursy z nagrodami. To wszystko czekać będzie na dzieci w Nowym Rynku już 3 czerwca.  Z okazji Dnia Dziecka, 3.06, w godz. 11:00-19:00 galeria organizuje dzień pełen atrakcji pod hasłem „Filmowe Hity Lata”.

Wszyscy mali i duzi fani superbohaterów,  3 czerwca koniecznie powinni wstąpić do Nowego Rynku.
W tym dniu będą mieli okazję zajrzeć tu do fascynującego świata fantastycznych produkcji filmowych, spotkać gigantycznego Optimusa Prime, Spider Mana oraz Żółwia Ninja.

W ramach „Filmowych Hitów Lata” w galerii czekać będą różne strefy zabaw i atrakcji. W mieście Spider Mana każdy będzie mógł sprawdzić swoje własne super moce na spidermenowym dmuchańcu do wspinania i zapozować do zdjęcia z tym najpopularniejszym na świecie superbohaterem.

Fanów serii „Transformers” ucieszy z pewnością obecność gigantycznych robotów Bumblebee oraz mówiącego i święcącego Optimusa Prime, którzy również chętnie zapozują do pamiątkowych zdjęć. Specjalna strefa tematyczna czekać będzie także na młodych miłośników Wojowniczych Żółwi Ninja.

W każdym z tych filmowych światów będzie można zagrać w tematyczne gry na Play Station, a także pobawić się w strefie zabawek Hasbro.

Wyjątkową atrakcją będzie także „Przebojowe Kino”, w którym dzieci otrzymają popcorn i będą mogły obejrzeć specjalne seanse filmowe zapowiadające największe premiery nadchodzącego lata, jakimi będą produkcje „Spider Man: Poprzez multiwersum”, „Transformers: Przebudzenie bestii” oraz „Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos”.

Superbohaterowie to takie fantastyczne postaci, których kochają wszyscy, bez względu na wiek. Można powiedzieć, że z sympatii do nich się nie wyrasta, a produkcje filmowe z ich udziłem łączą pokolenia. Dlatego „Filmowe Hity Lata” w Nowym Rynku  będą okazją do rodzinnego spędzenia czasu, zapewniamy, że nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i rodziców”  – mówi Dariusz Rudziński, p.o. dyrektora Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

Dzień Dziecka w Nowym Rynku odbędzie się  godzinach 11.00-19.00. Wstęp do wszystkich stref zabaw jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności