Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Świat Książki – nowości

KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI

„Czas łaski. Cykl Jake Brigance” John Grisham

Najnowszą książkę Johna Grishama można kupić w salonie Księgarń Świat Książki w promocji „druga książka -50%”.

W Clanton do zabójstw dochodzi raz na kilkadziesiąt lat. Nic więc dziwnego, że takie wydarzenie elektryzuje społeczność całego hrabstwa. Zwłaszcza gdy ginie prominentny biały, znany w okolicy zastępca szeryfa Stuart Kofer.

Sprawcą jest syn jego kochanki, szesnastoletni Drew Gamble. Wobec zacietrzewienia części mieszkańców miasteczka szanse chłopaka na to, że uniknie kary śmierci, są nikłe. Chyba że jego obroną zajmie się Jake Brigance, który już raz dokonał niemożliwego: doprowadził do uznania za niewinnego czarnoskórego mężczyzny oskarżonego o zabicie oprawców jego córki.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się [parter, blisko sklepu Rossmann].

 

„Diuna” Frank Herbert

Wznowienie kultowej powieści Franka Herberta w odsłonie filmowej już dostępne w Księgarni Świat Książki.

Arrakis, zwana Diuną, to jedyne we wszechświecie źródło melanżu. Z rozkazu Padyszacha Imperatora planetę przejmują Atrydzi, zaciekli wrogowie władających nią dotychczas Harkonnenów. Zwycięstwo księcia Leto Atrydy jest jednak pozorne – przejęcie planety ukartowano. W odpowiedzi na atak Imperium i Harkonnenów dziedzic rodu Atrydów Paul staje na czele rdzennych mieszkańców Diuny i sięga po imperialny tron.

Salon Księgarń Świat Książki znajdziecie [parter, blisko sklepu Rossmann].

 

„Dług honorowy. Cykl z Bezimiennym” Wojciech Chmielarz

„Dług honorowy” to kontynuacja losów bohaterów, których Czytelnicy mieli okazję poznać w „Prostej sprawie”.

Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego – mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę.

Księgarnia Świat Książki znajduje się [parter, blisko sklepu Rossmann].

 

„Strollowana rewolucja” Rafał A. Ziemkiewicz

„Wychowany w wierze, że Zachód to ostoja wolności i demokracji, w najbardziej pijanym widzie nie wyobraziłbym sobie, że ledwie trzydzieści lat po tym, jak komunistyczna zaraza haniebnie wygasła w swym kacapskim mateczniku, opanuje ona umysły Zachodu – „wolnego świata”, jak nazywało się go za moich czasów.

Nie sztuka czuć, że świat się psuje czy wariuje, nie sztuka zauważyć, że nadchodzi koniec świata, sztuka ten koniec świata przeżyć, zrozumieć i w świecie kolejnym znaleźć to, co będzie dobre, co da się wykorzystać i co trzeba rozwijać.” – Autor

Najnowszą książkę Rafała Ziemkiewicza znajdziecie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki. Salonu szukajcie [parter, blisko sklepu Rossmann].

 

Jesień w dobrej cenie

To doskonała okazja, aby upolować książki za 14,99 zł lub 19,99 zł. Thrillery, kryminały, fantastyka, literatura młodzieżowa, obyczajowa, reportaże – możemy wymieniać jeszcze długo, ale po co? Wstąpcie przy najbliższej okazji do Księgarni Świat Książki [parter, blisko sklepu Rossmann] i sprawdźcie tytuły sami.

 

CZYTAM najTANIEJ

Kolejne tytuły w promocji „CZYTAM najTANIEJ” W Księgarni Świat Książki. Pozycje objęte tą promocją mają obniżone ceny przynajmniej o 40%. Co dwa tygodnie znajdziecie w niej nowe tytuły.

Księgarnia Świat Książki znajduje się [parter, blisko sklepu Rossmann].

Pon-Pt.10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Nd.10:00 - 20:00
wróć