Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Świat Książki – nowości

KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI

„Mów mi Win” Harlan Coben

Najnowszą książkę Harlana Cobena  można kupić w salonie Księgarń Świat Książki w promocji „druga książka -50%”.

Windsor Horne Lockwood III lub Win – jak nazywają go przyjaciele – nie wie, jak skradzione dawno temu jego rodzinie walizka i obraz trafiły w ręce ofiary zagadkowej zbrodni. Kiedy FBI ujawnia, że martwy mężczyzna stał również za aktami terroryzmu, Win musi odkryć, co łączy te tak różne sprawy sprzed lat. Na szczęście ma do dyspozycji trzy rzeczy, których brakuje FBI: osobisty związek z co najmniej jedną ze spraw, nieograniczone środki finansowe i możliwość wymierzenia sprawiedliwości według własnych zasad.

Salon Księgarń Świat Książki znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

 

„Nigdy” Ken Follett

„Nigdy” Kena Folleta w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki!

Pauline Green, amerykańska prezydent, robi wszystko, by uniknąć wydania rozkazu użycia broni nuklearnej… Chang Cai, błyskotliwy szef chińskiego wywiadu, prowadzi misterną grę, by powstrzymać rząd swojego kraju przed starciem z Zachodem… Tamara i Abdul, agenci CIA, rozpracowują w Afryce Północnej struktury islamskich terrorystów… Kiah, piękna młoda Afrykanka, decyduje się na niebezpieczną podróż przez Saharę, by zapewnić przyszłość swojemu dziecku… Oni wszyscy poświęcają się, ponieważ wierzą, że są w stanie sprawić, żeby świat stał się lepszym i bezpieczniejszym miejscem. Tylko że to może nie wystarczyć…

Salon Księgarń Świat Książki znajdziecie [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

 

„Rzeczy, które czynimy z miłości” Kristin Hannah

Książka „Rzeczy, które czynimy z miłości” to sugestywna i wzruszająca opowieść o magii i sile macierzyństwa. Mówi o radości z powrotu do domu i wyborze pomiędzy własnym dobrem a miłością.

Historia Angeli, jednej z trzech sióstr Malone, przekonuje, że nawet jeśli nie zawsze można zapobiec trudnym doświadczeniom, to warto się z nimi zmierzyć w godny sposób, a życie niesie nie tylko trudy, ale i nagrody za ich pokonywanie.

Najnowszej książki Kristin Hannah szukajcie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki ([poziom 0, blisko sklepu Rossmann).

-50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki ([poziom 0, blisko sklepu Rossmann). Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

 

CZYTAM najTANIEJ

Kolejne tytuły w promocji „CZYTAM najTANIEJ” W Księgarni Świat Książki. Pozycje objęte tą promocją mają obniżone ceny przynajmniej o 40%. Co dwa tygodnie znajdziecie w niej nowe tytuły.

Księgarnia Świat Książki znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

Pon-Pt.10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Nd.10:00 - 20:00
wróć