Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Świat Książki i nowości

KSIĘGARNIE ŚWIAT KSIĄŻKI

„Audrey Hepburn. Wojowniczka” Robert Matzen

Wspaniały portret Audrey Hepburn – najjaśniejszej z filmowych gwiazd; kobiety o wspaniałej urodzie, wielkim talencie i jeszcze większym sercu.

Robert Matzen po raz kolejny odsłania nieznane oblicze legendy kina i ikony mody. Świat miał ja za delikatną i uległą, okazała się najwaleczniejszą z wojowniczek!

Tę książkę kupicie w promocji „druga książka -50%” w Księgarni Świat Książki. Salon znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

 

„Moje miejsce na ziemi” Julia Navarro

Idealna lektura dla fanów Kena Folletta, zarówno jego trylogii „Stulecie”, jak i thrillerów szpiegowskich.

Opowieść o tym, jak historia determinuje ludzkie losy. O niespełnionej miłości, poczuciu winy, zemście i duchach przeszłości, które wpływają na nasze decyzje i uniemożliwiają patrzenie w przyszłość.

Przestroga przed tym, by ścigając własne demony, nie zapominać, że życie toczy się tu i teraz. I oda do przyjaźni.

„Moje miejsce na ziemi” kupicie w Księgarni Świat Książki. Ten tytuł dostępny jest w promocji „druga książka -50%”. Księgarnia znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

 

„Zabawna Flappy” Santa Montefiore

Flappy Scott-Booth to samozwańcza królowa matka Badley Compton, malowniczej mieściny w hrabstwie Devon. Jej mąż Kenneth całe dnie gra w golfa, a ona z troską dogląda ich pięknego domu i ogrodów. A przede wszystkim organizuje niezapomniane przyjęcia, na których, otoczona gronem wiernych przyjaciół, bryluje jako gwiazda wieczoru.

Jej życie jest jak ona sama – wręcz doskonałe.

Aż do dnia, kiedy do wioski wprowadzają się Hedda Harvey-Smith z mężem Charlesem.

„Zabawną Flappy” kupicie w Księgarni Świat Książki, która znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann]. Szukajcie tytułu w promocji „druga książka -50%”.

 

-50% na drugą książkę

Bierzesz dwie, a za jedną płacisz tylko połowę ceny. To stała promocja w Księgarni Świat Książki [poziom 0, blisko sklepu Rossmann]). Znajdziecie w niej nowości i bestsellery z niemal każdego rodzaju literatury!

 

 

 

CZYTAM najTANIEJ

Czy wiecie, że w Księgarni Świat Książki kupicie wybrane książki z rabatami minimum 40%? To prawda. Szukajcie promocji „CZYTAM najTANIEJ”!

Księgarnia Świat Książki znajduje się [poziom 0, blisko sklepu Rossmann].

 

E-book za złotówkę – rozmówki ukraińskie

Sieć Księgarń Świat Książki obniżyła cenę e-booka z rozmówkami ukraińskimi do symbolicznej złotówki. To jeden ze sposobów, w jakich księgarnie włączają się do pomocy wschodnim sąsiadom, przybywającym do Polski.

Tutaj link do rozmówek: https://www.swiatksiazki.pl/rozmowki-ukrainskie-ze-slowniczkiem-jade-do-pracy-6800854-e-book.html

Pon-Pt.10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Nd.10:00 - 20:00
wróć