Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Cropp rusza z nową kampanią „TO YOUR BEAT”, która zachęca do życia w zgodzie ze swoim unikalnym rytmem.

CROPP

Czasami wchodzimy na maksymalne obroty, żeby osiągnąć wymarzony cel. Innym razem wciskamy hamulec i dajemy sobie chwilę wytchnienia i luzu. Nowa kampania Cropp podkreśla, że to od nas zależy, jakie tempo sobie narzucimy i jaki będzie rytm naszej codzienności. Dedykowana jest wszystkim tym, którzy nie lubią siedzieć bezczynnie.

TO YOUR BEAT

Wszystko, co robimy, ma swój rytm. Nasza codzienność, nasze pasje, styl życia – tworzą wyjątkowy beat. W najnowszej produkcji Cropp unikalne rytmy życia bohaterów kampanii łączą się w jeden wspólny soundtrack. To, co ich łączy, to chęć do działania i pasje – od tańca, przez tatuaż, aż do… bike polo! Muzyka nadaje rytm codziennym aktywnościom, sport daje motywację do pokonywania własnych ograniczeń. Sztuka pozwala wyrażać siebie, nawet bez użycia słów. To właśnie filary kampanii Cropp. Zajawki są tu sposobem na wyrażanie siebie i bycie częścią społeczności, w której czujemy się najlepiej.

Zdarzają się wysokie loty, ale i twarde lądowania. Projekty wyrzucone do kosza i te, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Żeby coś robić, nie trzeba od razu być w tym mistrzem. Cropp zachęca do szukania swojej drogi i do robienia tego, co daje radość i satysfakcję, nawet jeśli niesie to za sobą również błędy i upadki. Czasem trzeba zwolnić tempo, by później znowu przyspieszyć – najważniejsze, żeby grać na własnych zasadach.

Wyrażaj siebie. Odnajdź swój rytm i wraz z Cropp stwórz soundtrack do swojego życia. TO YOUR BEAT.

wróć