Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

WSKOCZ NA POP-UP

Masz produkty lub usługi, które chcesz pokazać światu? Zróbmy to razem!
  • Prowadzisz firmę i masz już markę, która zdobywa serca kolejnych klientów?
  • Zamierzasz rozwijać tę działalność, zdobywać nowe rynki i testować nowe kanały sprzedaży?
  • Obawiasz się wysokich kosztów i długoterminowych zobowiązań?
POP-UP STORE to nowa forma sprzedaży w centrum handlowym. Bez zbędnych kosztów, czasochłonnych adaptacji lokali i długoterminowych umów wynajmu.
 
Nie musisz od razu decydować się na dużą inwestycję – najpierw spróbuj!
 
Po prostu wynajmujesz przestrzeń na elastyczny okres do maksymalnie 6 miesięcy na preferencyjnych warunkach i działasz. To sprawdzone rozwiązanie, które wszędzie spotyka się z pozytywnym odzewem i ogromnym zainteresowaniem klientów. Dzięki POP-UP STORE zwiększysz obrót i stworzysz silny wizerunek swojej marki.
 
ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!
Masz możliwość budowania relacji z obecnymi klientami oraz nawiązywania nowych kontaktów i promowania swojej marki w większym niż dotychczas zakresie. Możesz zaoferować wyjątkowe doświadczenia zakupowe i stworzyć miejsce z oryginalnym
designem.
 
Nic nie ryzykujesz!
Nie musisz podpisywać standardowej 10-letniej umowy najmu i inwestować ogromnych pieniędzy w uruchomienie przedsięwzięcia. Zyskujesz niepowtarzalną okazję, by przetestować rynek, strategię firmy, swoje produkty i zdobyć cenną informację zwrotną na temat konceptu. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi – zawsze możesz przekształcić umowę w najem długoterminowy.
 
Więc jak, zaczynamy?… 

Skontaktuj się z nami!

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności