Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Cukiernia Sowa – sprzedawca

Poszukiwana osoba do pracy w Cukierni Sowa w Jeleniej Górze

Cukiernia Sowa jest firmą szczególną, wierną tradycji, a jednocześnie otwartą na zmieniający się świat i tworzącą oryginalny styl i zupełnie nową, cukierniczą jakość. Nasze słodkości rozpoznawane są w różnych zakątkach Polski, a nawet poza jej granicami. Uświetniają wyjątkowość chwili wyszukaną formą, lekkością i niepowtarzalnym smakiem…

 Poszukujemy pracownika do pracy w Cukierni Sowa w Jeleniej Górze

 Poszukujemy osoby:

– z pozytywnym nastawieniem i uśmiechniętych

– lubiących pracę z ludźmi

– potrafiących pracować w zespole

– gotowych do pracy w trybie zmianowym

– poszukujących pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu

– mile widziane osoby z doświadczeniem w gastronomii

– poszukujących pracy na dłuższy okres czasu

Zakres obowiązków:

– obsługa klientów w zakresie sprzedaży wyrobów cukierniczych w lokalu

Oferujemy:

– dogodne warunki zatrudnienia

– profesjonalny pakiet szkoleń

– możliwość rozwoju zawodowego

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV

783 230 913 mail: podwale25@cukierniasowa.pl