Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Noc Muzeów w Muzeum Motoryzacji!

Noc Muzeów już niedługo! 14 maja (sobota) do Waszej dyspozycji będzie nasze Muzeum Motoryzacji! Z tej okazji zaplanowaliśmy specjalne zwiedzanie z wyjątkowymi przewodnikami. Nie możesz tego przegapić – zabierz swoich najbliższych i wpadnij do nas!

 

Wstęp bezpłatny!

 

A Może tak sentymentalna podróż do przeszłości?

Na ulice Jeleniej Góry wyjedzie zabytkowy autobus, którym będzie można przemieścić się w każdy punkt na Twojej muzealnej mapie zwiedzania, a także wybrać się poza miasto. Taka wycieczka dostarczy niezapomnianej frajdy najmłodszym, a dorosłych przeniesie w beztroskie czasy dzieciństwa.

 

Zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu!

 

◾ Muzeum Motoryzacji w Nowym Rynku:

 

▪️ 18:00-22:00 – Wystawa “Historia kołem się toczy”

 

▪️ 20:00 – Specjalne zwiedzanie z wyjątkowymi przewodnikami – Maciejem Maciejewskim oraz Wojciechem Szczodrowskim, byłymi kierowcami rajdowymi

 

◾ Zabytkowy autobus:

 

▪️ 17:00 – zabytkowy pojazd wyruszy spod galerii Nowy Rynek do Muzeum Miejskiego “Dom Gerharta Hauptmanna” w Jagniątkowie (powrót do Jeleniej Góry przewidziany na godz. 19:00)

 

▪️ 19:00 – 21:00 – Autobus będzie kursował po mieście i dowoził pasażerów do wszystkich punktów na mapie, którą otrzymasz (za każde odwiedzone miejsce, zdobywasz pieczątkę – zbierz ich jak najwięcej, najlepsze wyniki zostaną nagrodzone)

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności