Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

ZOO TEAM – WYSTAWA CZASOWA ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

ZOO TEAM, to miejsce szczególne, które powstało z pasji do zwierząt. Na rynku działa już od 8 lat w formie stałej wystawy zwierząt egzotycznych i w formie wystaw czasowych organizowanych okazjonalnie w Centrach Handlowych na terenie całego kraju od kilkunastu lat.

W zbiorach ZOO TEAM zgromadzonych w CH Nowy Rynek będzie można znaleźć takie zwierzęta, jak węże (np. wąż zbożowy, lancet ogłów mleczny, połoz smugooki, pyton królewski, pyton tygrysi, boa imperator, anakonda i heterodon zachodni), jaszczurki (np. gekon lamparci, gekon orzęsiony, agama brodata, agama błotna, kameleon jemeński, waran stepowy), pająki ptaszniki, żółwie oraz małe ssaki – tłustogony.

ZOO TEAM szczególny nacisk kładzie na edukację dotyczącą zwierząt egzotycznych. Misją ZOO TEAM jest „oswoić ludzi z naturą”, dlatego poza możliwością oglądania i dotykania zwierząt na wystawie prowadzone są sesje edukacyjne. Kierowane są one zarówno do klientów indywidualnych, jak i do placówek oświatowych – żłobków, przedszkoli, szkół i uczelni wyższych. ZOO TEAM prowadzi również w tym zakresie specjalistyczne szkolenia dotyczące hodowli zwierząt egzotycznych dedykowanych dla hodowców, pracowników sklepów zoologicznych i służb interwencyjnych, które w swojej pracy mogą mieć do czynienia ze zwierzętami egzotycznymi.

Zwierzęta ZOO TEAM można było zobaczyć między innymi w takich programach, jak TOP MODEL, You Can Dance, Septagon, Wiadomości Polsatu, Kawa czy herbata, Pytanie na śniadanie, My3 (to na pewno dzieci będą pamiętać – https://www.youtube.com/watch?v=RxMg7g2Qis0, https://www.youtube.com/watch?v=bHw0NyCt2rk, https://www.youtube.com/watch?v=p5UymaS7ZNo), Sanatorium miłości (https://sanatoriummilosci.vod.tvp.pl/52304623/pokonywanie-wlasnych-slabosci).

Zdobyliśmy też wiele nagród za najlepsze wystawy na targach zoologicznych.

Serdecznie zapraszamy! Wystawa jest czasowa i jest czynna w godzinach funkcjonowania galerii Nowy Rynek

Portale społecznościowe ZOO TEAM:

www.youtube.com/zooteampl

www.pinterest.com/zoo_team

www.toktok.com/@zooteampl

 

Dane kontaktowe:

Tel. 517 414 053

E-mail kontakt@zooteam.pl

 

 

Godziny otwarcia:

Codziennie (również niedziele i święta) od 10:00 do 20:00

FB: http://www.facebook.com/zooteampl
Instagram: http://www.instagram.com/zoo_team

Codziennie (również niedziele i święta) od godz. 10:00 do 20:00
Wróć