Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

SKLEP ZOOLOGICZNY ZOO ZOO

Wygląda na to, że właśnie odnalazłeś swój ulubiony sklep zoologiczny!

Asortyment zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych sklepów, znajdziesz u nas produkty dla zwierząt, których nie ma nigdzie indziej.

Stawiamy na jakość, u nas kupisz najlepsze karmy i przysmaki dla psa lub kota. Funkcjonalność akcesoriów dla zwierząt ma znaczenie, lubimy ładne rzeczy, dlatego staramy się połączyć te cechy w produktach, które oferujemy.

Śledzimy światowe trendy branży zoologicznej, ale nie ulegamy chwilowym modom. Każdy produkt w naszej ofercie był przetestowany przez nas i nasze zwierzaki. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, ale również specjalistami, dlatego możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo.

W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz wszystkie niezbędne dla zwierzaków akcesoria, zabawki i pomoce wychowawcze!

Nie zapominamy także o zdrowiu i higienie naszych zwierząt! W sklepie ZooZoo mamy środki i kosmetyki  potrzebne do utrzymywania Twojego pupila w perfekcyjnej kondycji na każdym etapie jego rozwoju.

Posiadamy specjalistyczne karmy suche dla psów i kotów, wysokiej jakości karmy mokre; suplementy diety dostosowane do kondycji i zdrowia psów, kotów oraz innych małych zwierząt, jak również cały osprzęt niezbędny w regularnej pielęgnacji sierści i pazurów.

Zapraszamy! Jesteśmy na poziomie 0!

Pon.-sob.: 9:00-21:00
sklepzoozoo@gmail.com
Wróć