Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

FUN PARK

Sala Zabaw Fun Park to coś więcej niż Bawialnia to  miejsce stworzone z pasji i chęci dawania radości dzieciom! To nie tylko przestrzeń wyposażona w stałe atrakcje ale i wypełniona kreatywnymi zabawami ! Tutaj nie tylko poskaczesz na trampolinie ale i zrobisz podwodny świat Aquamenna czy weźmiesz udział w grach o tytuł Mistrza Fun Parku! U nas nie ma nudy- ma być głośno, radośnie i kreatywnie! U nas się dzieje!

Bo Fun Park to kraina kreatywności ….. 

Chcemy aby nasza Sala Zabaw była miejscem wyjątkowym i pełnym atrakcji. W zakładce Aktualności oraz U nas się dzieje,  znajdą Państwo kalendarz naszych warsztatów połączonych z aktywnymi animacjami dla dzieci na cały miesiąc. W wybrane dni tygodnia i godziny, w ramach wykupionego biletu dzieci będą mogły uczestniczyć w dodatkowym programie animacyjnym! Nasi profesjonalni animatorzy poprowadzą warsztaty i zabawy z różnych dziedzin życia! Nie może Was ominąć Pierwszy Dzień Wiosny czy Światowy Dzień słodyczy ;)!

Na naszej sali znajduje się dwupoziomowa konstrukcja o powierzchni …… tzw. małpi gaj, z dwoma zjeżdżalniami ( dla starszaków i dla maluchów), trampoliną, linową wieżą oraz licznymi przeszkodami do przejścia. W bawialni znajduje się również basen z kulkami. Dala młodszych pociech przygotowaliśmy mini zjeżdżalnie oraz kolorowy tunel, gąsienicę. Mamy również domek, w którym można świetnie się schować podczas zabawy. Sala posiada toaletę wypełni przystosowaną dla dzieci oraz oddzielne pomieszczenie dla rodziców i dzieci z przewijakiem. Na terenie Sali Zabaw Fun Park znajdują się również dwie sale urodzinowe, których również przeprowadzamy warsztaty.

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny? A może szukasz miejsca na rozładowanie dziecięcej energii? Powód jest nie ważny! Przyjdź do nas a przekonasz się, że Fun Park to miejsce inne niż wszystkie!

Cennik Sali Zabaw Fun Park :

PONIEDZIAŁE – CZWARTEK PIĄTEK – NIEDZIELA
30 minut : 20 zł 30 minut : 22 zł
60 minut : 25 zł 60 minut : 27 zł
120 minut : 30 zł 120 minut : 32 zł
Bez limitu HIT : 50 zł Bez limitu HIT : 50 zł

 

Najlepsze imprezki urodzinowe są w Fun Parku!

Czy Twoje dziecko marzy o niezapomnianym party, pełnym prezentów i atrakcji? Jeżeli tak to koniecznie musisz zapoznać się z naszą ofertą!

Proponujemy atrakcyjne pakiety urodzinowe, urodziny tematyczne, warsztaty, odwiedziny ulubionych bohaterów z bajek, animacje !

Wiesz co jest wyjątkowe w naszej ofercie? A to, że sam lub ze swoja pociechą możesz złożyć wymarzony pakiet urodzinowy z naszych propozycji !

Zostań kreatorem ekstraśnych urodzinek ever !

 

Oferta urodzinowa (dla minimum 10 osób)
Poniedziałek – Czwartek – 300 zł – dodatkowa os. 30 zł
Piątek – Niedziela – 350 zł – dodatkowa os. 35 zł
W cenę wliczone jest :
• 2 godziny zabawy w sali zabaw Fun Park
• Salka urodzinowa na wyłączność,
• Zaproszenia urodzinowe dla gości,
• Kolorową zastawę ( talerzyk, kubek, łyżeczka),
• Wejście dla solenizanta GRATIS!
• Popcorn dla każdego Gościa,
• Urodzinowa niespodzianka dla Solenizanta

 

Wszystkie aktualne informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej

www.fun-park.show 

Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu!

 

FB: https://www.facebook.com/funparkjeleniagora/

Pon-Pt.10:00 - 21:00
Sob.10:00 - 21:00
Nd.10:00 - 20:00
Wróć