Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Letnia strefa relaksu w Nowym Rynku

Prawdziwie wakacyjny klimat oraz możliwość ciekawego spędzenia gorących dni – taką propozycję ma dla mieszkańców Jeleniej Góry i okolic Centrum Handlowe Nowy Rynek. Poza dostępną w tygodniu letnią strefą wypoczynku, centrum szykuje też cotygodniowe
wydarzenia wypełnione rozrywkami.

Na co dzień w Nowym Rynku będzie można odetchnąć w strefie relaksu, w której znajdą się kolorowe, uwielbiane przez najmłodszych dmuchańce, maszyny do gier oraz leżaki i parasole. Nie zabraknie tu również chłodnych napojów, a odwiedzający będą mogli liczyć na zimną
granitę, bubble tea, soki, a nawet piwo. Dzięki stoisku z grillem nikt nie wyjdzie stamtąd głodny, a ofertę gastro uzupełni wata cukrowa, popcorn i lody. Nie obędzie się też bez muzyki, która podkreśli wakacyjną atmosferę.

„Bogata oferta letnich rozrywek w Nowym Rynku pozwoli znaleźć coś dla siebie zarówno wśród wielbicieli leniwego leżakowania, jak i osób lubiących aktywny odpoczynek. Mam nadzieję że beztroski, wakacyjny klimat i szeroki wybór imprez przyciągnie licznych, spragnionych rozrywki odwiedzających. Jestem przekonany, że wakacje z Nowym Rynkiem zapewnią naszym klientom niezapomniane przeżycia, a także chwilę upragnionego wytchnienia od codzienności” – powiedział Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

Serię letnich wydarzeń obfitujących w atrakcje otworzy Zlot Food Trucków, który rozpocznie się w czwartek, 30 czerwca i potrwa do soboty, 2 lipca. Furgonetki pełne pysznego jedzenia staną na dziedzińcu galerii od strony Tauronu. Będzie można tu znaleźć wszystko, o czym marzą koneserzy street foodu – całą gamę ulicznych przysmaków. Pełne dodatków burgery, wypasione kanapki, autorskie sosy, chrupiące frytki – te i wiele innych przekąsek będzie tu czekać na głodnych nowych wrażeń łowców smaków.

Tydzień później, czyli 9 lipca, przed Centrum zawita zapowiadający orzeźwiającą zabawę tor skimboardowy. Będzie to niepowtarzalna szansa na spróbowanie swoich sił w tej zdobywającej coraz większą popularność dyscyplinie i zjechanie po profesjonalnie przygotowanym wodnym torze. Natomiast w kolejną sobotę, 16 lipca na dachu Centrum odbędzie się impreza dla wszystkich fanów sportowego wysiłku – Fit & Fun Games JBL, która zapewni solidną dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

W soboty, 23 oraz 30 lipca, dziecińcem Nowego Rynku zawładną dzieci, na które w tych dniach czekać będą angażujące i pełne atrakcji animacje. Dodatkowo dla najmłodszych szykowane są rozwijające warsztaty – 23 lipca będą to pobudzające kreatywność zajęcia plastyczne, a 30 lipca dzieci będą miały szansę rozwinąć swój talent taneczny. Profesjonalni animatorzy i instruktorzy zapewnią wspaniałą atmosferę i mnóstwo pozytywnych wrażeń.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności