Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

JARMARK WIELKANOCNY 27.03 – 08.04, godz. 10-21:00!

Od 27 marca do 8 kwietnia można będzie odwiedzić lokalnych wystawców i zaopatrzyć się w produkty idealne do koszyczka oraz na świąteczny stół. Nie zabraknie tu typowo wielkanocnych wypieków, tradycyjnych wędlin, ale także oryginalnych ozdób. Każdy kto lubi regionalną, a przy tym domową żywność, koniecznie powinien odwiedzić Jarmark Wielkanocny w Nowym Rynku.

Od 27 marca przez cały tydzień, aż do świątecznej soboty 8 kwietnia, czekać tu będą regionalni wystawcy, którzy zaoferują wyroby własnej produkcji, idealne na świąteczny stół czy do wielkanocnego koszyczka. Będą to m.in. wypieki i cista, tradycyjne wędliny, miody, słodkości, a także domowej roboty nalewki.

Oprócz żywności można będzie znaleźć tu również wyroby ceramiczne, naturalne mydła oraz własnoręcznie zrobione, oryginalne ozdoby świąteczne. „Jarmarki to zawsze takie wyjątkowe wydarzenie, podczas którego można zetknąć się z tradycją i kulturą regionu. Nabierają one dodatkowego znaczenia w okresie Świąt, kiedy ten powrót do tradycji staje się szczególnie ważny.

Ponadto jest to doskonała okazja do zakupu nie tylko lokalnych, ale także świetnej jakości produktów, niedostępnych często w standardowej sprzedaży. Wystawców można będzie znaleźć na pasażu galerii, na poziomie 0. Jarmark czynny będzie od 27 marca do 8 kwietnia, codziennie, w godzinach otwarcia galerii 10.00-21.00.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności