Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Hejka, tu Lenka!

Hejka, tu Lenka w Nowym Rynku

Jedna z najpopularniejszych dziecięcych youtuberek już 4 czerwca spotka się ze swoimi fanami w Nowym Rynku. To niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie selfie i uzyskać autograf od gwiazdy, którą podziwiają na kanale YouTube miliony użytkowników. W specjalnym konkursie zorganizowanym w mediach społecznościowych galerii będzie można wygrać indywidualne spotkanie z Lenką. 

Każda premiera familijnego videobloga „Hejka, tu Lenka” – opowiadającego o rodzinnych, szkolnych oraz koleżeńskich perypetiach Lenki i jej najbliższych – bije rekordy popularności. Trudno więc sobie wyobrazić większą atrakcję od spotkania swojej idolki na żywo!

Już w sobotę, 4 czerwca, w godz. 12.00 – 16.00 w Nowym Rynku Lenka opowie o początkach swojej kariery na kanale YouTube i zdradzi, skąd czerpie pomysły na scenariusze filmików. Będzie czas na autografy i wspólne zdjęcia, a także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość zadawania pytań swojej ulubionej youtuberce, a trzech szczęśliwców, którzy wcześniej wezmą udział w konkursie na Facebooku Nowego Rynku, poznają Lenkę osobiście podczas indywidualnego spotkania.

„W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka zaplanowaliśmy w Nowym Rynku wiele niespodzianek dla najmłodszych. Z tej okazji nasi najemcy przygotowali specjalne oferty i propozycje prezentowe, aby ułatwić rodzicom wybór upominków dla swoich pociech. Zapraszamy też całe rodziny na wyjątkowe spotkanie z Lenką, gwiazdą Internetu, która podbiła serca swoich rówieśników. Jestem przekonany, że świętowanie w takim towarzystwie na długo pozostanie w pamięci małych mieszkańców naszego miasta” – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku w Jeleniej Górze.

 

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności