Przejdź do treści

Alfa

DZIŚ SKLEPY SĄ OTWARTE 10.00 - 21.00

Boski Second Targ, Giełda Winyli i Płyt CD oraz specjalna akcja WOŚP

Boski Second Targ, Giełda Winyli i Płyt CD oraz specjalna akcja WOŚP

W Nowym Rynku moc weekendowych atrakcji

 

Nowy rok, nowy look! Już w najbliższą sobotę, 29 stycznia, Nowy Rynek zaprasza na Boski Second Targ, podczas którego będzie można sprzedać lub wymienić swoje ubrania oraz kupić okazyjnie kolejne. Przez cały weekend – 28-30 stycznia – prawdziwe muzyczne perełki będą też czekać na miłośników analogowych dźwięków. Niespodziankę dla zwiedzających przygotowało również Muzeum Motoryzacji.

Badź eko i nie wyrzucaj – Twoje ubrania mogą dostać drugie życie, w dodatku nie wychodzą one z mody! Wciąż mające swój własny, niepowtarzalny styl. Wpisując się w tę ideę, Nowy Rynek wraz z fundacją Boskie Karkonoskie organizuje Boski Second Targ. W sobotę, 29 stycznia, w godzinach 10.00 – 18.00, na specjalnych stoiskach dostępne będą ubrania, buty, a także akcesoria i biżuteria. Dodatkowo w godz. 12:00-14:00 i 16:00-18:00 odbędą się bezpłatne warsztaty upcyklingowe „Ele mele Tutki”. Czego nauczą się jego uczestnicy? Takich warsztatów jeszcze nie było – skręcania rurek ze starych gazet, tworząc z nich najróżniejsze wzory!

Gratka dla fanów muzycznych krążków

Na każdego, kto będzie z nami w Nowym Rynku przez ten weekend, czekają wyjątkowe doznania z muzyką! Giełda Winyli i Płyt CD (28-30 stycznia) będzie niepowtarzalną okazją, aby zapolować na ulubione krążki swoich idoli czy zdobyć niepowtarzalne kolekcjonerskie egzemplarze. Do Jeleniej Góry przyjedzie wielu cenionych wystawców z Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia. Na stoiskach znajdą się limitowane kolekcje, pierwsze zagraniczne wydania, nie zabraknie również płyt w promocyjnych cenach. Osoby, które są zainteresowane udostępnieniem swoich zbiorów, proszone są o kontakt z organizatorem giełdy (Sławomir Sokołowski, nr tel. 790 032 133).

 

Muzeum Motoryzacji dołącza do WOŚP

Przypominamy też, że to ostatnia sobota, podczas której możecie jednocześnie zwiedzić Muzeum Motoryzacji i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!  W zamian za datek będzie można wyruszyć na zwiedzanie w towarzystwie przewodników. Zbiórka o godz. 14.50 na II piętrze galerii.

Przeczytaj też

Wszystkie aktualności