x

Promocje

Promocja
Promocja

Villeroy&Boch (57)

Ważna do: 30 czerwca 2017

NOWOŚĆ

Jeśli szukają Państwo dla siebie lub najbliższych dostępu do źródła pełnowartościowych soków zapraszamy do salonu Villeroy&Boch, w którym mogą Państwo poznać wolnoobrotowe wyciskarki Kuvings. Umożliwiają one uzyskanie soku ze wszystkich rodzajów owoców i warzyw niezależnie od ich twardości czy struktury. Z taką samą łatwością wyciskają sok z buraka, rzepy czy imbiru, jak z miękkich owoców jagody, maliny. Świetnie sobie radzą otrzymując sok z traw zbóż (np. pszeniczną czy jęczmienną), ziół czy przypraw (np. mięty, oregano itp.).

Uzyskanie smacznego, a co najważniejsze zdrowego soku z owoców czy warzyw możliwe jest poprzez ich powolne rozdrabnianie, miażdżenie oraz przeciskanie przez jak najdrobniejsze oczka sita. Pozwala to na zachowanie składu odżywczego uzyskanego soku, pełnego enzymów, fitosubstancji, witamin i minerałów.

 Zastosowane przez Kuvings rozwiązania technologiczne umożliwiają skrócenie czasu wyciskania soku o 40%.

Koreańska Marka Kuvings działa od 1978 roku i jest czołowym producentem jednych z najlepszych wyciskarek do soków, sorbetów, koktajli i lodów. Dzięki dbałości o najwyższą jakość oraz stosowaniu innowacyjnych technologii marka jest laureatem wielu nagród, m.in.  Złotego Medalu na najbardziej prestiżowych międzynarodowych targach w Genewie, USA oraz Polskiego Lauru Konsumenta 2014.