x

O nas

Nowy Rynek to nowa galeria handlowa w Jeleniej Górze. Znane światowe i polskie marki - w zasięgu ręki! Na klientów czeka ponad 100 sklepów, supermarket Intermarche, restauracje i kawiarnie oraz strefa zabaw dla dzieci Fun Park. Bogata oferta Nowego Rynku zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających.

Nowy Rynek to nowe marki. Swoje sklepy otworzyły w Nowym Rynku dotąd nieobecne w mieście marki modowe, m.in.: H&M, BERSHKA, STRADIVARIUS, NEW YORKER, GATE, SIZEER, jak również: PAKO LORENTE, czy zupełnie nowa na polskim rynku sportowa firma SPORTISIMO.

Nowy Rynek to nowe miejsce spotkań, łatwo dostępne, zlokalizowane w sercu miasta, pomiędzy Al. Jana Pawła II a ulicą Podwale. Osoby podróżujące autobusami PKS z pewnością docenią możliwość zrobienia zakupów przed powrotem do domu lub skonsumowania szybkiego posiłku w oczekiwaniu na swój autobus.

Dzięki doświadczeniu w pracy dla szerokiego spektrum centrów handlowych i rozrywkowych, Sierra Balmain posiada prawdopodobnie największe doświadczenie na rynku w realizacji projektów dla najbardziej złożonych i wymagających nieruchomości różnych kategorii. Aspekt społeczny, mocno widoczny w przypadku tych obiektów, stanowi doskonałą odpowiedź na potrzeby współczesnego rynku nieruchomości, gdzie przenikają się ze sobą rożne oczekiwania, które trzeba połączyć jak handel, rozrywka, miejsce pracy, lifestyle, kultura, a nawet logistyka.

NOWA GALERIA HANDLOWA W JELENIEJ GÓRZE