x

 

WYSTAWA PAJĄKÓW START JUŻ 5 MARCA

25.02.21

WYSTAWA PAJĄKÓW  - START OD 5 MARCA

Czynna codziennie od 10:00-20:00

Zapraszamy do Galerii Nowy Rynek na wyjątkową wystawę pająków i skorpionów
! Na wystawie czekają zwierzęta z wszystkich zamieszkałych kontynentów, plansze 3D, opisy i ciekawostki oraz niespodzianki dla Państwa dzieci.

Codziennie, o każdej pełnej godzinie opiekunka wystawy przeprowadza prezentację o pajęczakach, podczas której śmiałkowie mogą potrzymać niegroźnego pająka na ręce!

Na wystawie ponad 50 żywych okazów. Wśród nich m.in. jeden z najbardziej jadowitych pająków świata 
#Latrodectushasselti – czarna wdowa, jeden z największych #Theraphosastirmi, ptaszniki, pająki właściwe, wije, czy też azjatyckie i afrykańskie skorpiony. Zwiedzający wystawę będą mieć możliwość fotografowania oraz filmowania wszystkich prezentowanych okazów. Zwierzęta będą zamknięte w szklanych terrariach, które zapewniają oglądającym bezpieczeństwo. To wystawa dla każdej grupy wiekowej!

[BILETY] Do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online.
poniedziałek-piątek:  normalny 22 zł, ulgowy 18 zł, grupowy 14 zł, rodzinny (2+2) 62 zł

sobota-niedziela:  normalny 25 zł, ulgowy 20 zł, grupowy 16 zł, rodzinny (2+2) 75 zł
dzieci w wieku do 4 lat – wejście gratis - nie dotyczy grup zorganizowanych

Ekspozycja pozwoli zgłębić wiedzę o niezwykłych stworzeniach i zobaczyć z bliska egzotyczne gatunki, rzadko spotykane w życiu codziennym. 

Bliski kontakt z żywymi okazami, może okazać się dla niektórych sposobem na przełamanie negatywnych stereotypów oraz fobii towarzyszących wizerunkowi pająka, czy skorpiona.

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacja wycieczek dla grup zorganizowanych: Alicja Świętoniowska, telefon: 534 353 777, swietoniowskaalicja@gmail.com 

Organizator wystawy zadbał o bezpieczeństwo odwiedzających i zgodnie z najnowszymi zaleceniami wprowadził procedury chroniące zdrowie odwiedzających, aby wszyscy mogli bezpiecznie i przyjemnie korzystać z atrakcji.

Uprzejmie prosimy o nieprzynoszenie na wystawę własnych zwierząt.
Serdecznie zapraszamy!