x

 

WIELKIE OTWARCIE NOWEGO RYNKU W JELENIEJ GÓRZE

05.10.15

Już 14 października nastąpi uroczyste otwarcie Nowego Rynku – nowej galerii handlowej w Jeleniej Górze. O godz. 10.00 rano, w obecności dygnitarzy, Klientów oraz mediów, nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi, a zaraz po nim, na terenie Centrum odbędzie się konferencja prasowa.

Przez cały dzień na terenie galerii odbywać się będą zabawy dla dzieci, organizowane pod okiem profesjonalnych animatorów. Nowy Rynek zaprasza rodziców i dzieci do wspólnej zabawy, tańców i rodzinnych konkursów.

Animacje, takie jak metamorfozy twarzy, zbieranie kolorowych motyli, skoki przez linę, wyścigi, ucieczka mega dżdżownic, przeciąganie liny, rzuty piłkami do ruchomych celów oraz wiele innych, poprowadzi zawodowy aktor, grający na co dzień w spektaklach muzycznych.

Dzieci i rodzice mogą ponadto wziąć udział w konkursach: bajkowych, zręcznościowych i sprawnościowych, w których do wygrania będą ciekawe nagrody ufundowane przez Organizatorów.

Sklepy oferować będą atrakcyjne promocje otwarciowe, a umieszczona w centrum fotobudka pozwoli Klientom wykonać pamiątkowe zdjęcie korzystając z imprezowych rekwizytów. Zorganizowany także będzie konkurs dla Klientów, z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.