x

 

W Nowym Rynku rusza Centrum Twórczości Dziecka

20.02.18

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów dla dzieci. Już w najbliższą sobotę, 24 lutego, w godzinach od 12.00 do 14.00, odbędzie się pierwsze spotkanie organizowane w ramach projektu Centrum Twórczości Dziecka. W planach gry, tańce, edukacja i przede wszystkim dobra, kreatywna zabawa. Prowadzenie – Rynuś i przyjaciele.

 

Rynuś – dobrze znana dzieciom maskotka Nowego Rynku tym razem zaprosi do pomocy swoich najbliższych znajomych – żyrafę, krokodyla i zająca. To właśnie oni, a raczej przebrani za nich wykwalifikowani animatorzy, poprowadzą najbliższe, sobotnie spotkanie organizowane w ramach nowego cyklu pt. Centrum Twórczości Dziecka. W godzinach od 12.00 do 14.00, na 1. piętrze galerii Nowy Rynek, wszystkie zainteresowane dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych zabawach i konkursach. Tematem przewodnim pierwszych warsztatów będzie ekologia i świat zwierząt.

 

W trakcie pierwszych warsztatów, maluchy będą miały okazję wziąć udział m.in. w quizach na rozpoznawanie odgłosów i tropów zwierząt, dowiedzieć się czym jest recycling i skąd bierze się tektura oraz udekorować szablony papierowego zoo. Nie zabraknie także mini dyskoteki i kultowego malowania buziek. Ze wszystkich atrakcji będzie można skorzystać całkowicie za darmo. Dodatkowo na uczestników czekać będą atrakcyjne nagrody w postaci materiałów plastycznych i słodyczy.