x

 

Nowy Rynek, od 5 lat w sercu Jeleniej Góry

09.10.20

Szanowni Państwo,

Od 5-ciu lat mamy przyjemność gościć w sercu Jeleniej Góry. Serdecznie dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i możemy wspólnie tworzyć miejsce wyjątkowych spotkań (m.in. w Akadamii Rynusia, czy Strefy Kobiet), wydarzeń oraz modowych i cenowych okazji - Galerię Nowy Rynek.

Bądźcie z nami również w sobotę, 17 października i w godzinach 10:00 - 18:00 świętujmy wspólnie 5-te Urodziny Galerii Nowy Rynek.

Na naszych gości (Klientów Nowego Rynku) czekają atrakcyjne upominki oraz niespodzianki, a wśród nich m.in.:
- Strefa foto na poziome 0 (tuż przy Vileroy & Boch) - gdzie bezpłatnie zrobisz extra pamiątkowe zdjęcie w fotobudce lub na ściance foto,
- Wyjątkowe prezenty firmowane logotypem I love NR - gustowne i wysokiej jakości (parasol na jesienną aurę lub kubek termiczny na rozgrzewające napoje lub modną torbę eco) - po okazaniu paragonów (z 17.10.2020) za zakupy za min. 250 zł,
- moc upominków, którymi nasze hosstesy będą dziękowały za zakupy na dowolną kwotę (z 17.10.2020), a wśród nich: długopisy, przypinki, maseczki wielokrotnego użytku z jonami srebra z logo I love NR, VOUCHERY na BEZPŁATNE:
- popcorn, watę cukrową, a nawet bezpłatnę organizację urodzin dla Twojej pociechy w FUN PARK
- lody lub kawę lub herbatę w Grycan;
- średnie rolo kebaby w Zahir Kebab.

Bądźcie z nami i wspólnie powiedzmy - I love NR.

Zapraszamy

 P.S.
Z uwagi na sezon przeziębień i grasujące wirusy prosimy – zasłaniajcie usta i nos (noście maseczki lub przyłbice), dezynfekujcie dłonie oraz zachowujcie bezpieczny odstęp pomiędzy innymi osobami – bądźmy zdrowi, bądźmy bezpieczni.

Spędźmy wspólnie i bezpiecznie 5 urodziny Nowego Rynku.