x

 

LATO DO -77%

23.07.20

Tylko teraz w pełnej gamie kolorystycznej, cały letni asortyment z rabatem -77%. 

Czy wiecie jakie kolory zostały uznane za najmodniejsze w lecie 2020?

My je znamy i na dodatek wiemy, że w tych kolorach znajdziecie wiele propozycji tylko teraz w wyjątkowych cenach w Nowym Rynku!

Niebieski - owszem, ale od ciemniejszych odcieni projektanci wolą jaśniejsze. Faworytem jest rozbielony błękit – najlepiej w przybrudzonym wydaniu, bliski błękitowi gołębiemu. Kochają go Victoria Beckham i Carolina Herrera

Zieleń biskajska - ni to turkus ni pistacjowy. Odcień przypomina raczej kolor Morza Karaibskiego. Pokochał go dom mody Erdem. I lansuje w połączeniu z brudnym różem, czernią i bielą

Koralowy róż - to róż, z jakiego słyną koralowce. Bardzo romantyczny, ale ani trochę infantylny. Christopher Kane jest jego największym fanem.

Ognista czerwień -ma charakter, co nie znaczy, że brak jej elegancji. Największe wrażenie robi noszona od stóp do głów. Na przykład w formie powłóczystej sukienki.

Biel - w tym sezonie najpiękniej wygląda pod postacią koronkowych sukienek w sielskim stylu. Choć zawsze dobrym wyborem jest także biała koszula. Dobra zarówno na plażę, jak i do pracy. Must-have.

Do zobaczenia w Nowym Rynku.