x

 

Bądź fit na wiosnę, czyli marcowa Strefa Kobiet Nowego Rynku

09.03.18

W najbliższy wtorek, 13 marca, w galerii handlowej Nowy Rynek odbędzie się kolejne spotkanie w Strefie Kobiet. Tematem przewodnim będzie dieta i kontrola wagi, czyli to, o czym niejedna pani myśli na wiosnę. Wykład poprowadzi specjalista dietetyk a na wszystkie uczestniczki czekać będzie smaczny poczęstunek, jak można się spodziewać zdrowy i dietetyczny.

 

Świat za oknem powoli budzi się do życia, czas zatem zadbać o siebie. Najbliższe spotkanie w Strefie Kobiet dedykujemy tym wszystkim paniom, które po zimie chętnie pozbyłyby się nabytych fałdek i zaokrągleń. „Bądź fit na wiosnę” pod takim właśnie hasłem odbędzie się nadchodzący, wtorkowy wykład. Od godziny 18.00 w Strefie Kobiet Nowego Rynku (lokal na 1. piętrze), wszystkie uczestniczki będą mogły znaleźć odpowiedzi na nurtujące je pytania związane z kontrolą masy ciała: Jak schudnąć zdrowo i bez efektu jojo? Jak stabilizować wagę? Jak stworzyć odpowiedni dla siebie plan dietetyczny i budować odpowiednie zasady żywieniowe? Ze zbędnymi kilogramami uczestniczek rozprawi się dietetyk, Beata Mrozik.

 

Spotkania w Strefie Kobiet są bezpłatne. Więcej informacji na temat cyklu można znaleźć w grupie Strefa Kobiet, która działa na profilu facebookowym galerii Nowy Rynek. Tam również można zapisać się na kolejne spotkanie. Zapisy są mile widziane, ale nie konieczne, jednym słowem każdy, kto we wtorek 18 marca br., zawita do Strefy Kobiet Nowego Rynku, będzie mógł wziąć udział w wydarzeniu.